Logo
14 Jul 2024    ३१ असार २०८१, आईतवार

ताजा खबर

प्रधानमन्त्रीमा केपी शर्मा ओलीको नियुक्ति र शपथ आइतबार हुने कांग्रेस र एमालेद्वारा अध्यक्ष ओलीलाई प्रधानमन्त्रीमा नियुक्तिका लागि दाबी पेस भाडाका गाडीमा टिकट सिस्टम अनिवार्य नेपाल इन्जिनियरिङ कलेजमा खेलकुद सप्ताह सुरु पहिरोले गोरखा–आँबुखैरेनी सडक अवरुद्ध पहिरोमा बेपता मध्ये १४ यात्रुको नाम सार्वजनिक

विमानस्थलबाट बरामद सुन ८० किलोभन्दा बढी, तीन जना पक्राउ

Reporter

33 kg gold smuggling

राजश्व अनुसन्धान विभागले त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाट  ८० देखि १ सय किलोग्रामसम्म अवैध सुन बरामद गरेको छ ।

 विभागका महानिर्देशक नवराज ढुंगानाले  ८० देखि १ क्विन्टल हाराहारीमा सुन बरामद भएको बताए ।  साथै सो प्रकरणमा तीन जनालाई पक्राउ गरेर अनुसन्धान सुरु गरिएको उनले बताए । मोटरसाइकल र स्कुटरको स्पेयर पार्ट्सको रूपमा मिसाएर हङकङबाट कार्गो गरी अवैध सुन ल्याइरहेको विशेष सूचनाका आधारमा बुधवार गठित स्पेसल टास्क फोर्सले उक्त सुन बरामद गरेको उनले बताए । उक्त सुन ओसारपसारमा संलग्न रहेका तीन जनालाई पक्राउ गरिएको छ।

लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको