Logo
05 Feb 2023    २२ माघ २०७९, आईतवार

ताजा खबर

नेपाली चर्चित रक ब्यान्ड MT.8848 को ‘सम्पत्ति’मा एलिश राई र स्मृती श्रेष्ठ(भिडियो) श्री स्वस्थानी ब्रत आज समापन गरिंदै राष्ट्रिय सभा उपाध्यक्षको मनोनयन आज नेपालको पहिलो गभर्नर हिमालय समशेर राणाको ९६ वर्षको उमेरमा निधन परराष्ट्रमन्त्री पौड्यालद्वारा श्रीलङ्काका राष्ट्रपतिसँग भेटवार्ता नेपाल–भारत बीचको सम्बन्ध अलौकिक र पुरानो

वुमन चेम्बर अफ कमर्श ट्रेड एण्ड हेल्थ कमिटिको आयोजनामा रक्तदान कार्यक्रम

admin

काठमाडौं,२१ असोज- वुमन चेम्बर अफ कमर्श ट्रेड एण्ड हेल्थ कमिटिले शनिबार रक्तदान कार्यक्रमको आयोजना गरेकोको छ । बसन्तपुर स्थित हनुमान ढोका दरबार क्षेत्रमा आयोजित उक्त रक्तदान कार्यक्रम माझबाट करिब ५० जनाले रक्तदान गरेका छन् । सो रक्तदान कार्यक्रममाझबाट वुमन चेम्बर अफ कमर्शकी अध्यक्ष अन्जान शाक्य, अन्य प्रतिष्ठित महिला उधेमीहरु, चेम्बर सम्बद्ध ब्यवसायी, कर्मचारी एबम् शूभेच्छुकहरुले रक्तदान गरे । ‘दशैको बेलामा रगतको अभाव नहोस् भन्नका लागि रक्तदान कार्यक्रमको आयोजना गरिएको हो’ कार्यक्रम आयोजना गर्नूको उदेश्य बारे प्रकाश पार्दै वुमन चेम्बर अफ कमर्शकी सह-अध्यक्ष उर्मिला श्रेष्ठले बताइन । सो रक्तदान कार्यक्रम नेपाल चेम्बर अफ कमर्श, साल्ट ट्रेडिङ् कर्पोरेशन लिमिटेड, भक्तपुर क्यान्सर अस्पताल, बोबी मेडिसिन सप्लायर्स, एभियोन्ट सोलुसन र स्क्रीन प्रिन्टको सहयोगमाझ सन्चालनमा आएको हो ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको