Logo
24 Sep 2023    ७ आश्विन २०८०, आईतवार

ताजा खबर

सन्दीपविरुद्धको मुद्दाको फैसला पेसी आज पनि स्थगित संसदीय समितिको बैठक बस्दै राहत शिक्षकहरूको आन्दोलन आज पनि जारी रहने सन्दीपविरुद्धको मुद्दामा आज सुनुवाइ हुँदै पाँच प्रदेशमा भारी वर्षाको सम्भावना प्रधानमन्त्री दाहाल र चिनियाँ राष्ट्रपति सीबीच भेटवार्ता

६ सचिवको सरुवा, बढुवा भएका दुई सचिवको पदस्थापन

Reporter

काठमाडौं । सरकारले पाँच जना सचिवको सरुवा र भर्खरै बढुवा भएका दुई सचिवको पदस्थापन गरेको छ ।

प्रधानमन्त्री तथा मन्त्रिपरिषद् कार्यालय स्रोतका अनुसार मन्त्रिपरिषद्को बुधबार बसेको बैठकले सचिवको सरुवा तथा पदस्थापन गर्ने निर्णय गरेको हो ।

मन्त्रिपरिषद्को निर्णयअनुसार काठमाडौंका प्रमुख जिल्ला अधिकारीबाट सचिवमा बढुवा भएका घनश्याम उपाध्याय बागमती प्रदेशको प्रमुख सचिवमा पदस्थापन भएका छन् । बागमतीका प्रमुख सचिव मुकुन्दप्रसाद निरौलाको उद्योग, वाणिज्य तथा आपूर्ति मन्त्रालयमा सरुवा भएको छ ।

यस्तै गण्डकी प्रदेशका प्रमुख सचिव रविलाल पन्थको युवा तथा खेलकुद मन्त्रालयमा सरुवा भएको छ । महिला, बालबालिका तथा ज्येष्ठ नागरिक मन्त्रालयको सहसचिवबाट सचिवमा बढुवा भएकी लक्ष्मी बस्नेतको गण्डकीको प्रमुख सचिवमा पदस्थापन भएको छ ।
युवा तथा खेलकुद मन्त्रालयका सचिव सूर्यप्रसाद गौतम निर्वाचन आयोगमा सरुवा भएका छन् । निर्वाचन आयोगका सचिव गोकर्णमणि दुवाडी भूमि, व्यवस्था, सहकारी तथा गरिबी निवारण मन्त्रालयमा सरुवा भएका छन् ।

भूमि, व्यवस्था, सहकारी तथा गरिवी निवारण मन्त्रालयका सचिव डा. दामोदर रेग्मी सार्वजनिक खरिद अनुगमन कार्यालयमा सरुवा भएका छन् । कार्यालयका सचिव मधुसुधन बुर्लाकोटी भने उपराष्ट्रपति कार्यालयमा सरुवा भएका छन् । उपराष्ट्रपति कार्यालयका सचिव तोयम राय राष्ट्रिय तथ्यांक कार्यालयमा सरुवा भएका छन् ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको