Logo
19 May 2024    ६ जेष्ठ २०८१, आईतवार

ताजा खबर

‘मिस एण्ड मिसेस ब्युटीफुल नेपाल २०२४’ को पहिलो अडिसन सम्पन्न, दोश्रो जेष्ठ १८ मा मंगलोदय श्रृजनशिल समाजद्वारा आरुघाटको निलकण्ठ आधारभूत विद्यालयलाई शैक्षिक सामाग्री प्रदान युवराज घिमिरेको हत्या आरोपमा सात जना लागुऔषध दुर्व्यसनी पक्राउ प्रतिनिधिसभाको बैठक २ बजेलाई सर्‍यो ललितपुर आगलागी : सञ्जय गरी पनि रहेनन्, एकै परिवारका चारै सदस्यको मृत्यु किर्गीस्तानमा रहेका नेपालीलाई घरबाहिर ननिस्कन आग्रह

गृहमन्त्री श्रेष्ठ त्रिभुवन विमानस्थल अनुगमनमा

Reporter

गृहमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठ र प्रहरी महानिरीक्षक वसन्त कुँवर  त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल अनुगममा पुगेका छन्। गृहमन्त्रीसँगै भन्सार विभाग महानिर्देशक शोभाकान्त पौडेल र अध्यागमन विभाग महानिर्देशक झलकराम अधिकारी पनि सँगै छन्।

त्रिभुवन विमानस्थलबाट बाहिरिएको करिब १ सय किलो अवैध सुन बुधबार साँझ विमानस्थल भन्सार कार्यालय बाहिरबाट राजस्व अनुसन्धान विभागले बरामद गरेर अनुसन्धान गरिरहेको छ। असार ३० मा हङकङकबाट काठमाडौं ल्याइएको सुन ‘रेडी ट्रेड प्रालि’ ले मगाएको अनुसन्धानले देखाएको छ।

क्याथे प्यासेफिक एयरवेजको उडानमार्फत आएको सुन मोटरसाइकल र स्कुटरको ‘ब्रेक प्याड’ भनेर मगाएको भेटिएको छ। सुन तस्करी गरेको आरोपमा राजस्व अनुसन्धान विभागले चिनियाँ नागरिक जिक्वाङ लिनसहित १० जनालाई पक्राउ गरेर अनुसन्धान गरिरहेको छ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको