Logo
18 Jul 2024    ३ श्रावण २०८१, बिहीबार

ताजा खबर

अत्यावश्यक कामबाहेक बाहिर ननिस्कन बंगलादेशमा रहेका विद्यार्थीलाई आग्रह गृहमन्त्रालयको अध्ययन कार्यदलको टोली घटनास्थल सिमलतालमा अन्तर्राष्ट्रिय सांस्कृतिक महोत्सवमा मिनिल्यान्ड सहभागी राष्ट्रपतिद्वारा तीन विधेयक प्रमाणीकरण महान्यायाधिवक्ता पोखरेलको राजीनामा राष्ट्रपतिद्वारा स्वीकृत उपप्रधानमन्त्री सिंहसँग भारतीय राजदूतको भेटवार्ता

‘सर्वोत्कृष्ट म्यूजिक भिडियो निर्देशक’ (आधुनिक तर्फ)को अवार्ड प्रदिप श्रेष्ठले हात पारे

admin

युएईको दुबईमा सम्पन्न मोडल सङ्गस अवार्डको ‘सर्वोत्कृष्ट म्यूजिक भिडियो निर्देशक’ (आधुनिक तर्फ)को अवार्ड प्रदिप श्रेष्ठले हात पारेका छन । राजेश पायल राई तथा जुनु गौतमको आवाजमा रहेको ‘मिठो मिठो प्रित बनोस’ बोलको गीतको म्यूजिक भिडियो निर्देशनबाट उनले उक्त अवार्ड हात पारेका हुन । दुवईमा आयोजना भएको उक्त अवार्ड वितरण कार्यक्रममा उपस्थित हुन नसकेका अवार्ड विजेताहरुलाई आयोजक संस्था मोडल सङ्गस नेपालले ‘काठमाडौ फेशन विक’को कार्यक्रम आयोजना गर्दै उक्त अवार्ड वितरण गरेको थियो । माननिय सांसद एवं पूर्व युवा तथा खेलकुद मन्त्री कमला रोकाको प्रमुख आतिथ्य एवं एनआरएनए आयरलैण्डका पूर्व अध्यक्ष तथा सल्लाहकार आयरलैण्डका लागी पर्यटन दुत गणेश प्रसाईको विशेष आतिथ्यमा आयोजित उक्त कार्यक्रममा माननिय कमला रोकाको हातबाट म्यूजिक भिडियो निर्देशक प्रदिप श्रेष्ठले उक्त अवार्ड थापेका थिए ।


अहिलेका व्यस्त निर्देशकका रुपमा अलग्गै पहिचान बनाउन सफल प्रदिप कुशल नृत्यनिर्देशक समेत हुन । नृत्य निर्देशक संघका वरिष्ठ उपाध्यक्ष प्रदिपले सयौको संख्यामा भिडियो लगायत दर्जनौ विज्ञापनहरु निर्देशन गरिसकेका छन । भने थुप्रै चलचित्रहरुमा नृत्यनिर्देशको रुपमा सफल चलचित्रहरु दिएका छन ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको