Logo
27 May 2024    १४ जेष्ठ २०८१, सोमबार

ताजा खबर

श्रम स्वीकृति लिई वैदेशिक रोजगारीमा जाने नेपालीको संख्या ५९ लाख ६९ हजार सिरोहियाको विषयमा बोल्दा विवादमा तानिएपछि महजोडीले मागे माफी बढ्दो गर्मीले विद्यालय बन्द, खोप अभियान स्थगित २६ सार्वजनिक संस्थान नाफामा आइपिएल : कोलकाता नाइट राइडर्सले जित्यो उपाधि नेपालमा चिकित्सकको संख्या ४५ हजार चार सय ९८

काठमाडौंको चन्द्रागिरिमा गाडी दुर्घटना, २ जनाको मृत्यु

Reporter

चित्लाङदेखि काठमाडौंका लागि छुटेको  बा १० च ३५४६ नम्बरको सुजुकी भ्यान चन्द्रागिरिमा दुर्घटना हुँदा २ जनाको मृत्यु भएको छ ।

चन्द्रागिरि नगरपालिका ४ चुनदेवीनजिकैको कच्ची सडकमा भ्यान दुर्घटना हुँदा दुई जनाको मृत्यु भएको थानकोट प्रहरी वृत्तका डीएसपी नारायण अधिकारीले जानकारी दिए । दुर्घटनामा घाइते भएका तीन जनाको उद्धार गरिएको जानकारी उनले दिए।

गाडीमा चालकसहित ५ जना सवार थिए। थानकोटबाट डीएसपी अधिकारीसहितको टोली घटनास्थलमा पुगेको छ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको