Logo
18 Jul 2024    ३ श्रावण २०८१, बिहीबार

ताजा खबर

अत्यावश्यक कामबाहेक बाहिर ननिस्कन बंगलादेशमा रहेका विद्यार्थीलाई आग्रह गृहमन्त्रालयको अध्ययन कार्यदलको टोली घटनास्थल सिमलतालमा अन्तर्राष्ट्रिय सांस्कृतिक महोत्सवमा मिनिल्यान्ड सहभागी राष्ट्रपतिद्वारा तीन विधेयक प्रमाणीकरण महान्यायाधिवक्ता पोखरेलको राजीनामा राष्ट्रपतिद्वारा स्वीकृत उपप्रधानमन्त्री सिंहसँग भारतीय राजदूतको भेटवार्ता

गायिका सविना श्रेष्ठको ‘छोरी नम्बर वन’ को म्युजिक भिडियो आउदै

admin

काठमाडौं । गायिका सविना श्रेष्ठको ‘छोरी नम्बर वन’ को म्युजिक भिडियोको छायांकन सम्पन्न भएको छ । गम्भिर बिष्टको कोरियोग्रफि र निर्देशनमा रहेको म्युजिक भिडियोको सुटिङ सम्पन्न भएको हो ।

नेपाली सांगीतिक क्षेत्रमा उदाउँदो क्रममा रहेकी गायिका श्रेष्ठको यो चौथों गीत हो । गीतसंगीतमा निकै रुचि राख्ने गायिका श्रेष्ठलाई श्रीमानको पनि उत्तिकै सहयोग छ । कलाकारिता तथा कलाकारहरुलाई माया गर्ने उनका श्रीमान लोकेन्द्र श्रेष्ठ नेपाल प्रहरीका एस. पी. हुन् ।  श्रीमानको हौसलाले उनी यस क्षेत्रमा पहिचान बनाउने क्रममा छिन् ।

गीतका रचनाकार राजु बाबु श्रेष्ठ हुन् भने कम्पोजर हरि कर्माचार्यले गरेका छन् । भिडियोमा नायिका निश्मा घिमिरे र सुरेन्द्र बसेलको फिचरिङ रहेको छ ।

भिडियोको छायांकन अजय रेग्मीले गरेका हुन् । अरेन्ज साहस शाक्यको रहेको छ । भिडियो केहि दिनपछि सार्वजनिक गरिने गायिका सविनाले बताईन ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको