Logo
09 Feb 2023    २६ माघ २०७९, बिहीबार

ताजा खबर

केपी ओली कपमा आठ टोलीबीच प्रतिस्पर्धा हुने फागुन मसान्तभित्र सवारी कर भुक्तानी गरे जरिवाना छुट सिंहदरबारमा २४ सै घण्टा मेलम्चीको पानी देउवा विरुद्दको रिटमा सर्वोच्चको कारण देखाउ आदेश माओवादी केन्द्र छाडिन् उर्मिला अर्यालले युएईमा हुन लागेको ‘नेपाली सिनेमा फेस्टिभल’ को तयारी तीव्र

गायक तथा संगितकार सुरेन्द्र श्रेष्ठको स्वरमा रहेको’ तिम्रो हांसोको पासो’मा बोलको गीतको म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक

admin

गायक तथा संगितकार सुरेन्द्र श्रेष्ठको स्वरमा रहेको’ तिम्रो हांसोको पासो’मा बोलको गीतको म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । दिपेश सिंहको एरेन्ज तथा रोशन अनुराग राईले रचना गरेको गीतको भिडियो सार्वजनिक भएको हो । अमृत सुनुवारले निर्देशन गरेको भिडियोलाई आभेश वज्राचार्य तथा आशिष बस्नेतले छायांकन गरेका छन । गीतको भिडियोमा गायक स्वयं लगायत गायक दिलिप माली सुर मेलोडीका सांगितिक टिमहरु रहेका छन । रोमान्टिक माया प्रेम भाव झल्कने गीतको भिडियो उत्कृष्ट बनेको छ । बिहानीको शित एल्बमबाट लिएको गीतको भिडियोलाई माधव बेल्वासेले सम्पादन गरेका छन् ।

भिडियो :


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको