Logo
30 Sep 2023    १३ आश्विन २०८०, शनिबार

ताजा खबर

न्यूजील्याण्डले पाकिस्तानलाई हरायो अनमोल केसी नर्भिक अस्पतालमा भर्ना ५१ देशका आरोहीले लिए अनुमति एमाले बागमती प्रदेशको अध्यक्षमा कैलाश ढुंगेल विजयी आजदेखि सोह्र श्राद्ध सुरु प्रधानमन्त्री प्रचण्ड आज स्वदेश फर्किंदै

गायक तथा संगितकार सुरेन्द्र श्रेष्ठको स्वरमा रहेको’ तिम्रो हांसोको पासो’मा बोलको गीतको म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक

admin

गायक तथा संगितकार सुरेन्द्र श्रेष्ठको स्वरमा रहेको’ तिम्रो हांसोको पासो’मा बोलको गीतको म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । दिपेश सिंहको एरेन्ज तथा रोशन अनुराग राईले रचना गरेको गीतको भिडियो सार्वजनिक भएको हो । अमृत सुनुवारले निर्देशन गरेको भिडियोलाई आभेश वज्राचार्य तथा आशिष बस्नेतले छायांकन गरेका छन । गीतको भिडियोमा गायक स्वयं लगायत गायक दिलिप माली सुर मेलोडीका सांगितिक टिमहरु रहेका छन । रोमान्टिक माया प्रेम भाव झल्कने गीतको भिडियो उत्कृष्ट बनेको छ । बिहानीको शित एल्बमबाट लिएको गीतको भिडियोलाई माधव बेल्वासेले सम्पादन गरेका छन् ।

भिडियो :


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको