Logo
01 Dec 2023    १५ मंसिर २०८०, शुक्रबार

ताजा खबर

स्वीकृति नै नलिई एनसेलको शेयर बिक्री नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरणमा यस्तो छ आदेश जाजरकोट भूकम्प : अस्थायी आवासको पहिलो किस्ता वितरण सुरु नेपालमा लगानी गर्न यूएईका व्यवसायीलाई प्रधानमन्त्री दाहालको आग्रह सुनको मूल्य घट्यो, कतिमा हुदैँछ कारोबार ? नेपालमा लगानी गर्न युएईका लगानीकर्तासमक्ष अध्यक्ष ढकालको आग्रह

क्यानडाका प्रधानमन्त्री ट्रुडोको १८ वर्षपछि डिभोर्स

Reporter

वैवाहिक जीवनको १८ वर्षपछि क्यानडाका प्रधानमन्त्री आफ्नी श्रीमतीसँग छुट्टिएका छन् ।

दम्पतीले इन्स्टाग्राममा आफ्नो सम्बन्धविच्छेदको पुष्टि गरे। यद्यपि, पीएमओ कि बच्चाहरूको हेरचाह गर्नका लागि जोडीलाई धेरै अवसरहरूमा सँगै देख्न सकिन्छ। यो जोडी आफ्ना तीन सन्तानलाई राम्रो वातावरण दिन चाहन्छन् ।

 

क्यानडाली मिडियाका अनुसार प्रधानमन्त्री जस्टिन ट्रुडो र उनकी श्रीमती सोफीले बुधबार इन्स्टाग्राममा आफ्नो सम्बन्धविच्छेदको जानकारी दिएका हुन् । उनले भने, ‘धेरै छलफलपछि हामीले एक अर्काको साथ छाड्ने निर्णय गरेका छौं ।’ आफ्नो पोस्टमा प्रधानमन्त्री ट्रुडोले भनेका छन्, ‘हामी सधैं जस्तै परिवार नै रहनेछौं। हामीले एकअर्काको माया र सम्मानका लागि जे गरेका छौं गरिरहनेछौं।’ प्रधानमन्त्रीको यो पोस्ट उनको श्रीमती सोफिएलले पनि आफ्नो अकाउन्टमा सेयर गरेकी छिन् ।

प्रधानमन्त्री ट्रुडोले क्यानाडाली जनतालाई यस समयमा आफ्ना बालबालिकाको भलाइका लागि यस मामिलाको गोपनीयतालाई सम्मान गर्न अपील गरेका छन्। दम्पतीका तीन सन्तान छन् (जेभियर (१५), एला ग्रेस (१४)  हेड्रिन (९) । सोही समयमा सोशल मिडियामा एक पोस्टमा सोफीले स्वीकार गरे कि दीर्घकालीन सम्बन्ध धेरै तरिकामा चुनौतीपूर्ण छ।

इन्स्टाग्राम पोस्ट बाहेक पीएमओले पनि यस सम्बन्धमा एक बयान जारी गरेको छ। पीएमओले पनि यो जोडीले सम्बन्धविच्छेदको कागजमा हस्ताक्षर गरेको पुष्टि गरेको छ। पीएमओका प्रवक्ता एलिसन मर्फीले दम्पतीले अलग हुने निर्णयमा सबै कानुनी प्रक्रियाहरू पालना गरेको बताए। प्रधानमन्त्री र सोफीले भनेका छन् कि अहिले उनीहरुको ध्यान आफ्ना बच्चाहरुमा केन्द्रित छ। उनीहरू आफ्ना तीनै छोराछोरीलाई सुरक्षित, मायालु तरिकाले हुर्काउन कडा मेहनत गरिरहेका छन्।

 


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको