Logo
30 Sep 2023    १३ आश्विन २०८०, शनिबार

ताजा खबर

न्यूजील्याण्डले पाकिस्तानलाई हरायो अनमोल केसी नर्भिक अस्पतालमा भर्ना ५१ देशका आरोहीले लिए अनुमति एमाले बागमती प्रदेशको अध्यक्षमा कैलाश ढुंगेल विजयी आजदेखि सोह्र श्राद्ध सुरु प्रधानमन्त्री प्रचण्ड आज स्वदेश फर्किंदै

म्याग्दी भ्रमण बर्ष २०७५ सफल बनाउन ‘म्याग्दीको बयान’ सार्वजनिक (भिडियो सहित)

admin

म्याग्दी भ्रमण बर्ष २०७५ लाई सफल बनाउनको लागि ‘म्याग्दीको बयान’ बोलको गीत सार्वजनिक गरिएको छ ।म्याग्दीलाई पर्यटकिय स्थलको रुपमा चिनाऊन यसै सेरोफेरोमा रहेर यस गीतलाई निर्माण गरिएको छ ।

म्याग्दीकै युवा गीतकार विपिन पौडेलको उत्कृष्ट शब्द सृर्जना तथा संगीतमा ‘म्याग्दीको बयान’गीत तयार पारिएको हो । गीतमा झलक बिरही र कृष्ण परियारको स्वर रहेको छ।गीतमा जिल्लाको विभिन्न पर्यटकीय स्थानलाई समावेस गरिएको छ ।

निकै सुन्दर तरिकाले निर्माण गरिएको भिडियोमा नायक राहुल के.सी र मोडल दिपाशा बिसिको अभिनय रहेको छ। भिडियोमा राजु के.सी.को छायाँकन तथा निर्देशन रहेको छ । यस गीतलाई दिपाशा बिसिले नूत्य निर्देशन गरेकी हुन् । भिडियोलाई अक्की शर्माले सम्पादन गरेका हुन् ।

म्याग्दी जिल्लाको विभिन्न पर्यटकीय स्थानलाई समावेस गरिएको यस भिडियोमा सम्पूर्ण म्याग्दी बासी मात्र नभएर सम्पूर्ण गीत संगीत प्रेमीहरुले गीतलाई रुचाउने निर्देशक राजु केसीले बताए ।

भिडियो :


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको