Logo
31 Jan 2023    १७ माघ २०७९, मंगलवार

ताजा खबर

छैठौं राष्ट्रिय समावेशी म्यूजिक अवार्ड (निम अवार्ड )को मनोनयन सार्वजनिक सन्दीपलाई थुनामै राख्न माग गर्दै सर्वोच्चमा निवेदन दर्ता लगातार सेयर बजार घट्नेक्रममा रोयल लाउञ्ज ब्याङ्क्वेट र बाजेको सेकुवालाई एक लाख जरिवाना काठमाडौँको कागेश्वरिमा मनाइयो सहिद दिवस राष्ट्रपतिको निर्वाचन फागुन २५ र उपराष्ट्रपतिको चैत ३ गते

म्याग्दी भ्रमण बर्ष २०७५ सफल बनाउन ‘म्याग्दीको बयान’ सार्वजनिक (भिडियो सहित)

admin

म्याग्दी भ्रमण बर्ष २०७५ लाई सफल बनाउनको लागि ‘म्याग्दीको बयान’ बोलको गीत सार्वजनिक गरिएको छ ।म्याग्दीलाई पर्यटकिय स्थलको रुपमा चिनाऊन यसै सेरोफेरोमा रहेर यस गीतलाई निर्माण गरिएको छ ।

म्याग्दीकै युवा गीतकार विपिन पौडेलको उत्कृष्ट शब्द सृर्जना तथा संगीतमा ‘म्याग्दीको बयान’गीत तयार पारिएको हो । गीतमा झलक बिरही र कृष्ण परियारको स्वर रहेको छ।गीतमा जिल्लाको विभिन्न पर्यटकीय स्थानलाई समावेस गरिएको छ ।

निकै सुन्दर तरिकाले निर्माण गरिएको भिडियोमा नायक राहुल के.सी र मोडल दिपाशा बिसिको अभिनय रहेको छ। भिडियोमा राजु के.सी.को छायाँकन तथा निर्देशन रहेको छ । यस गीतलाई दिपाशा बिसिले नूत्य निर्देशन गरेकी हुन् । भिडियोलाई अक्की शर्माले सम्पादन गरेका हुन् ।

म्याग्दी जिल्लाको विभिन्न पर्यटकीय स्थानलाई समावेस गरिएको यस भिडियोमा सम्पूर्ण म्याग्दी बासी मात्र नभएर सम्पूर्ण गीत संगीत प्रेमीहरुले गीतलाई रुचाउने निर्देशक राजु केसीले बताए ।

भिडियो :


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको