Logo
09 Feb 2023    २६ माघ २०७९, बिहीबार

ताजा खबर

सिंहदरबारमा २४ सै घण्टा मेलम्चीको पानी देउवा विरुद्दको रिटमा सर्वोच्चको कारण देखाउ आदेश माओवादी केन्द्र छाडिन् उर्मिला अर्यालले युएईमा हुन लागेको ‘नेपाली सिनेमा फेस्टिभल’ को तयारी तीव्र टर्की भूकम्पमा ज्यान गुमाउनेकाे सङ्ख्या ९ हजार नाघ्याे सरोज खनाल, सुनिल थापा स्टारर सिरिज ‘लाल बहादुर, द स्पार्क ‘को ट्रेलर सार्वजनिक

कुवेर तामाङ्ग अभिनित ‘फूलको माला उनेर’ को भिडियो आउदै

admin

ग्ल्यामर्स फोटोग्राफर कुबेर तामाङ म्युजिक भिडियो मार्फत अभिनयमा आउने भएका छन् । गायक उर्गेन लामाको नयाँ गीत ‘फूलको माला उनेर’को भिडियो मार्फत तामाङले भिडियोमा डेब्यु गर्न लागेका हुन् । उक्त भिडियोमा कुबेरलार्इ मोडल ज्योति प्रसाइले साथ दिएकी छिन् ।

काभ्रेको सुन्दर गाउँ तेमालमा छायाँकन सम्पन्न भएको गीतको भिडियो चाडैनै स्रोता/दर्शकमाझ आउँने उर्गेनले बताए । ‘हामीले तयारी गरिरहेका छौ छिट्टै सार्वजनिक गर्छौ’ उर्गेनले भने ।

उर्गेनकै शब्द, सङ्गीत र स्वर रहेको गीतको भिडियोलाई उर्गेनलेनै निर्देशन गरेका छन् भने ह्यारी महर्जनले छायांकन गरेका छन् ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको