Logo
30 Sep 2023    १३ आश्विन २०८०, शनिबार

ताजा खबर

न्यूजील्याण्डले पाकिस्तानलाई हरायो अनमोल केसी नर्भिक अस्पतालमा भर्ना ५१ देशका आरोहीले लिए अनुमति एमाले बागमती प्रदेशको अध्यक्षमा कैलाश ढुंगेल विजयी आजदेखि सोह्र श्राद्ध सुरु प्रधानमन्त्री प्रचण्ड आज स्वदेश फर्किंदै

कुवेर तामाङ्ग अभिनित ‘फूलको माला उनेर’ को भिडियो आउदै

admin

ग्ल्यामर्स फोटोग्राफर कुबेर तामाङ म्युजिक भिडियो मार्फत अभिनयमा आउने भएका छन् । गायक उर्गेन लामाको नयाँ गीत ‘फूलको माला उनेर’को भिडियो मार्फत तामाङले भिडियोमा डेब्यु गर्न लागेका हुन् । उक्त भिडियोमा कुबेरलार्इ मोडल ज्योति प्रसाइले साथ दिएकी छिन् ।

काभ्रेको सुन्दर गाउँ तेमालमा छायाँकन सम्पन्न भएको गीतको भिडियो चाडैनै स्रोता/दर्शकमाझ आउँने उर्गेनले बताए । ‘हामीले तयारी गरिरहेका छौ छिट्टै सार्वजनिक गर्छौ’ उर्गेनले भने ।

उर्गेनकै शब्द, सङ्गीत र स्वर रहेको गीतको भिडियोलाई उर्गेनलेनै निर्देशन गरेका छन् भने ह्यारी महर्जनले छायांकन गरेका छन् ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको