Logo
04 Feb 2023    २१ माघ २०७९, शनिबार

ताजा खबर

नेपाल–भारत बीचको सम्बन्ध अलौकिक र पुरानो रबिन्द्र आशिष ‘शैली’को ‘चिउरा भटमास’ सार्वजनिक (भिडियो) नेपाल एयरलाइन्सको टिकट अनलाईनबाट काट्न सकिने सामाजिक सुरक्षामा झण्डै चार लाख श्रमिक समेटिए मलेसियाका गृहमन्त्री नेपाल आइपुगे सुनको मूल्यमा नयाँ रेकर्ड

इन्जिनियर बिनोद खडका सम्मानित

admin

 ललितपुर, १७ कार्तिक- इन्जिनियर बिनोद खडका सम्मानित भएका छन् । ललितपुर स्थित गोदावरी १३ मा अवस्थित सन्तानेश्वर मन्दिर संरक्षण तथा ब्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष खड्का शनिबार गुठि संस्थानको ५५ औं वार्षिकोत्सव समारोह कार्यक्रम माझबाट सम्मानित भएका हुन । सन्तानेश्वर मन्दिरको विकास एबम् संरक्षणमा उल्लेख्य योगदान पुर्याए बापत गुठि संस्थानले आफ्नो ५५ औं वार्षिकोत्सवको अवसरमा उनलाई सम्मानित गरेको हो । कार्यक्रमका प्रमुख अतिथी अर्थमन्त्री युवराज खतिवडाले दोसल्ला एबम् प्रमाणपत्र सहित खड्कालाई सम्मान गरेका थिए ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको