Logo
19 May 2024    ६ जेष्ठ २०८१, आईतवार

ताजा खबर

‘मिस एण्ड मिसेस ब्युटीफुल नेपाल २०२४’ को पहिलो अडिसन सम्पन्न, दोश्रो जेष्ठ १८ मा मंगलोदय श्रृजनशिल समाजद्वारा आरुघाटको निलकण्ठ आधारभूत विद्यालयलाई शैक्षिक सामाग्री प्रदान युवराज घिमिरेको हत्या आरोपमा सात जना लागुऔषध दुर्व्यसनी पक्राउ प्रतिनिधिसभाको बैठक २ बजेलाई सर्‍यो ललितपुर आगलागी : सञ्जय गरी पनि रहेनन्, एकै परिवारका चारै सदस्यको मृत्यु किर्गीस्तानमा रहेका नेपालीलाई घरबाहिर ननिस्कन आग्रह

इन्जिनियर बिनोद खडका सम्मानित

admin

 ललितपुर, १७ कार्तिक- इन्जिनियर बिनोद खडका सम्मानित भएका छन् । ललितपुर स्थित गोदावरी १३ मा अवस्थित सन्तानेश्वर मन्दिर संरक्षण तथा ब्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष खड्का शनिबार गुठि संस्थानको ५५ औं वार्षिकोत्सव समारोह कार्यक्रम माझबाट सम्मानित भएका हुन । सन्तानेश्वर मन्दिरको विकास एबम् संरक्षणमा उल्लेख्य योगदान पुर्याए बापत गुठि संस्थानले आफ्नो ५५ औं वार्षिकोत्सवको अवसरमा उनलाई सम्मानित गरेको हो । कार्यक्रमका प्रमुख अतिथी अर्थमन्त्री युवराज खतिवडाले दोसल्ला एबम् प्रमाणपत्र सहित खड्कालाई सम्मान गरेका थिए ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको