Logo
24 Sep 2023    ७ आश्विन २०८०, आईतवार

ताजा खबर

डा भक्तमान श्रेष्ठको अपहरणमा संलग्न तामाङ १३ वर्षपछि पक्राउ दुई महिनामा २ खर्ब ३३ अर्बभन्दा बढी व्यापार घाटा सन्दीपविरुद्धको मुद्दाको फैसला पेसी आज पनि स्थगित संसदीय समितिको बैठक बस्दै राहत शिक्षकहरूको आन्दोलन आज पनि जारी रहने सन्दीपविरुद्धको मुद्दामा आज सुनुवाइ हुँदै

राप्रपाको विरोध आमसभामा राष्ट्रिय युवा मोर्चा

Reporter

काठमाडौं । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राप्रपा) ले बुधबार काठमाडौंमा प्रर्दशन गरिरहेको छ । हिन्दू राष्ट्र, राजसंस्था पुनस्थापना, भ्रष्टाचार, संघीयता खारेजी र गौहत्या विरोध गर्दै भृकुटीमण्डपमा प्रदर्शन गरिएको हो । राप्रपाद्वारा आयोजित जनप्रदर्शन तथा विरोध सभालाई अध्यक्ष राजेन्द्र लिङदेनलाई शीर्ष नेताहरूले सम्बोधन गर्नेछन् । राप्रपाका प्रवक्ता ज्ञानेन्द्र शाहीले गौहत्या गर्नेमाथि कारबाही नभएसम्म देशभर आन्दोलन नरोक्ने उद्घोष गरे । र्‍यालीमा राष्ट्रिय युवा मोर्चाले समेत सहभागिता जनाएको छ ।

राष्ट्रिय युवा मोर्चा(राप्रपा) का उपाध्यक्ष दिक्पाल जंग थापाले र्‍यालीका क्रममा सञ्चारकर्मीसँग कुरा गर्दै उनले भने, ‘गौ हत्यारालाई गृहमन्त्रीले कारबाही नगरेसम्म देशभर आन्दोलन हुन्छ, गौ काण्डका मुख्य दोषी पक्राउ गर्नुपर्छ । गाई हाम्री राष्ट्रिय जनावर हो देशमा धर्म द्दोन्द्द सृजना गर्ने मुख्य नाइकेहरूले उन्मुक्ति पाइरहेका छन् । साथसाथै विभिन्न भ्रष्टाचारको काण्ड छन् । त्यो अन्त्य नभएसम्म रोकिँदैन ।’


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको