Logo
19 May 2024    ६ जेष्ठ २०८१, आईतवार

ताजा खबर

‘मिस एण्ड मिसेस ब्युटीफुल नेपाल २०२४’ को पहिलो अडिसन सम्पन्न, दोश्रो जेष्ठ १८ मा मंगलोदय श्रृजनशिल समाजद्वारा आरुघाटको निलकण्ठ आधारभूत विद्यालयलाई शैक्षिक सामाग्री प्रदान युवराज घिमिरेको हत्या आरोपमा सात जना लागुऔषध दुर्व्यसनी पक्राउ प्रतिनिधिसभाको बैठक २ बजेलाई सर्‍यो ललितपुर आगलागी : सञ्जय गरी पनि रहेनन्, एकै परिवारका चारै सदस्यको मृत्यु किर्गीस्तानमा रहेका नेपालीलाई घरबाहिर ननिस्कन आग्रह

भारदेउ टिमले च्याम्पियन ट्रफी उचाल्दा प्रयाग पोखरी डोजोले दोस्रोमा चित्त बुझायो

admin

ललितपुर, – सितोरियो कराते संघ शाखा डोजो भारदेउले ललितपुरको भारदेउमा आयोजना गरेको दोस्रो कोन्ज्योसोम खुला कराते प्रतियोगितामा आयोजक भारदेउ टिमले ५ स्वर्ण, ६ रजत र २ कास्य पदक जित्दै टिम च्याम्पियनशिपको ट्रफी जितेको छ । त्यस्तै उक्त प्रतियोगितामा ५ स्वर्ण, ४ रजत र ६ कास्य पदक सहित प्रयाग पोखरी डोजो दोस्रो र ४ स्वर्ण, ३ रजत र १ कास्य पदक सहित काभ्रे डोजोले तेस्रो स्थान हासिल गरेका छन् । प्रतियोगिता अन्तर्गत पुरुष तर्फको खेलमा ठिमी डोजोका शिरिस श्रेष्ठ र महिलामा भारदेउ डोजोकी अस्मिता तमाङ उत्कृष्ट खेलाडी घोशित भएका छन् । त्यस्तै प्रतियोगिता अन्तर्गत प्रगतीकिरण स्कुलका सन्तोष मल्ल र गंगाजमुना स्कुलकी सुप्रभा थापा क्रमश पुरुष र महिला तर्फको उदयीमान खेलाडी घोशित भए ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको