Logo
09 Feb 2023    २६ माघ २०७९, बिहीबार

ताजा खबर

केपी ओली कपमा आठ टोलीबीच प्रतिस्पर्धा हुने फागुन मसान्तभित्र सवारी कर भुक्तानी गरे जरिवाना छुट सिंहदरबारमा २४ सै घण्टा मेलम्चीको पानी देउवा विरुद्दको रिटमा सर्वोच्चको कारण देखाउ आदेश माओवादी केन्द्र छाडिन् उर्मिला अर्यालले युएईमा हुन लागेको ‘नेपाली सिनेमा फेस्टिभल’ को तयारी तीव्र

भारदेउ टिमले च्याम्पियन ट्रफी उचाल्दा प्रयाग पोखरी डोजोले दोस्रोमा चित्त बुझायो

admin

ललितपुर, – सितोरियो कराते संघ शाखा डोजो भारदेउले ललितपुरको भारदेउमा आयोजना गरेको दोस्रो कोन्ज्योसोम खुला कराते प्रतियोगितामा आयोजक भारदेउ टिमले ५ स्वर्ण, ६ रजत र २ कास्य पदक जित्दै टिम च्याम्पियनशिपको ट्रफी जितेको छ । त्यस्तै उक्त प्रतियोगितामा ५ स्वर्ण, ४ रजत र ६ कास्य पदक सहित प्रयाग पोखरी डोजो दोस्रो र ४ स्वर्ण, ३ रजत र १ कास्य पदक सहित काभ्रे डोजोले तेस्रो स्थान हासिल गरेका छन् । प्रतियोगिता अन्तर्गत पुरुष तर्फको खेलमा ठिमी डोजोका शिरिस श्रेष्ठ र महिलामा भारदेउ डोजोकी अस्मिता तमाङ उत्कृष्ट खेलाडी घोशित भएका छन् । त्यस्तै प्रतियोगिता अन्तर्गत प्रगतीकिरण स्कुलका सन्तोष मल्ल र गंगाजमुना स्कुलकी सुप्रभा थापा क्रमश पुरुष र महिला तर्फको उदयीमान खेलाडी घोशित भए ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको