Logo
30 Sep 2023    १३ आश्विन २०८०, शनिबार

ताजा खबर

न्यूजील्याण्डले पाकिस्तानलाई हरायो अनमोल केसी नर्भिक अस्पतालमा भर्ना ५१ देशका आरोहीले लिए अनुमति एमाले बागमती प्रदेशको अध्यक्षमा कैलाश ढुंगेल विजयी आजदेखि सोह्र श्राद्ध सुरु प्रधानमन्त्री प्रचण्ड आज स्वदेश फर्किंदै

गोरेको हत्या आशंका, एक जना नियन्त्रणमा

admin

महालक्ष्मी नगरपालिका-३ डाँडागाउँ बस्ने ६५ वर्षीय गोरेबहादुर तामाङको हत्या भएको प्रहरीले आशंका गरेको छ । प्रारम्भीक अनुसन्धानका क्रममा गोरेको हत्या भएको हुनसक्ने भन्दै प्रहरीले डाँडागाउँकै ४० वर्षीय सत्यजंग तामाङलाई नियन्त्रणमा लिएर अनुसन्धान थालेको छ । गोरे सोही ठाउँको बारीमा मृत अवस्थामा फेला परेका थिए ।

पक्राउ परेका सत्यजंगको घरमा खानतलासी गर्दा १ नाल भरुवा बन्दुक र १ थान खुकुरीसमेत भेटिएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । घटनाका बारेमा थप अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीको भनाइ छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको