Logo
04 Feb 2023    २१ माघ २०७९, शनिबार

ताजा खबर

नेपाल–भारत बीचको सम्बन्ध अलौकिक र पुरानो रबिन्द्र आशिष ‘शैली’को ‘चिउरा भटमास’ सार्वजनिक (भिडियो) नेपाल एयरलाइन्सको टिकट अनलाईनबाट काट्न सकिने सामाजिक सुरक्षामा झण्डै चार लाख श्रमिक समेटिए मलेसियाका गृहमन्त्री नेपाल आइपुगे सुनको मूल्यमा नयाँ रेकर्ड

नवलपरासीमा बस दुर्घना,२५ घाइते ४ जनाको अवस्था गम्भीर

admin

नवलपरासीमा  विहान बस दुर्घना भएको छ । दुर्घटनामा परी २५ जना घाइते भएका छन । ४ जनाको अवस्था गम्भीर रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

पुर्व–पश्चिम राजमार्ग अन्तर्गत गैडाकोट नगरपालिका–१४ अमरापुरीमा दाङ्गबाट काठमाडौका लागि छुटेको ना ६ ख ३९७३ नम्वरको बस विहान करिव २ बजेको समयमा अनियन्त्रित भएर दुर्घटना भएको हो ।

दुर्घटनामा परी दाङ्गको घोराही नगरपालिका–१५ का २८ बर्षिय होमबहादुर पोखरेल, सोही जिल्ला शान्तिनगर गाउँपालिका–१ का एक बर्षिय वालक यनुष बिक , तुल्सीपुरका २४ बर्षिया लक्ष्मी बस्नेत, दाङ्गकै थिलकपुर निवासी अन्दाजी ७० बर्षिया गंगी बिकको अवस्था गम्भीर रहेको पुर्बी नवलपरासीका प्रहरी उपरीक्षक रमेश थापाले जानकारी दिए ।

उनका अनुसार घाइते मध्ये १० जनाको अवस्था सामान्य रहेको छ । घाईतेहरुको भरपुरस्थि पुरानो र नयाँ मेडिकल कलेजमा उपचार भई रहेको छ । प्रहरी प्रमुख थापाले लिएको पछिल्लो अपडेट अनुसार गम्भीर घाईतेहरुको अवस्था सुधार उन्मुख रहेको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको