Logo
14 Jul 2024    ३१ असार २०८१, आईतवार

ताजा खबर

प्रधानमन्त्रीमा केपी शर्मा ओलीको नियुक्ति र शपथ आइतबार हुने कांग्रेस र एमालेद्वारा अध्यक्ष ओलीलाई प्रधानमन्त्रीमा नियुक्तिका लागि दाबी पेस भाडाका गाडीमा टिकट सिस्टम अनिवार्य नेपाल इन्जिनियरिङ कलेजमा खेलकुद सप्ताह सुरु पहिरोले गोरखा–आँबुखैरेनी सडक अवरुद्ध पहिरोमा बेपता मध्ये १४ यात्रुको नाम सार्वजनिक

नवलपरासीमा बस दुर्घना,२५ घाइते ४ जनाको अवस्था गम्भीर

admin

नवलपरासीमा  विहान बस दुर्घना भएको छ । दुर्घटनामा परी २५ जना घाइते भएका छन । ४ जनाको अवस्था गम्भीर रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

पुर्व–पश्चिम राजमार्ग अन्तर्गत गैडाकोट नगरपालिका–१४ अमरापुरीमा दाङ्गबाट काठमाडौका लागि छुटेको ना ६ ख ३९७३ नम्वरको बस विहान करिव २ बजेको समयमा अनियन्त्रित भएर दुर्घटना भएको हो ।

दुर्घटनामा परी दाङ्गको घोराही नगरपालिका–१५ का २८ बर्षिय होमबहादुर पोखरेल, सोही जिल्ला शान्तिनगर गाउँपालिका–१ का एक बर्षिय वालक यनुष बिक , तुल्सीपुरका २४ बर्षिया लक्ष्मी बस्नेत, दाङ्गकै थिलकपुर निवासी अन्दाजी ७० बर्षिया गंगी बिकको अवस्था गम्भीर रहेको पुर्बी नवलपरासीका प्रहरी उपरीक्षक रमेश थापाले जानकारी दिए ।

उनका अनुसार घाइते मध्ये १० जनाको अवस्था सामान्य रहेको छ । घाईतेहरुको भरपुरस्थि पुरानो र नयाँ मेडिकल कलेजमा उपचार भई रहेको छ । प्रहरी प्रमुख थापाले लिएको पछिल्लो अपडेट अनुसार गम्भीर घाईतेहरुको अवस्था सुधार उन्मुख रहेको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको