Logo
23 Jul 2024    ८ श्रावण २०८१, मंगलवार

ताजा खबर

विद्यार्थी छात्रवृत्ति परीक्षामा ८ हजार १९७ जना उत्तीर्ण कांग्रेस सांसद सुनिल शर्माविरुद्ध नक्कली प्रमाणपत्रमा मुद्दा नचल्ने प्रतिनिधिसभा बैठक बस्दै ‘नालापानी’को नया ट्रेलर सार्वजनिक,श्रावण २५ बाट देशभर प्रदर्शन हुँदै रामदत्त जोशी एआइजीपीमा बढुवा सिफारिस दुई हजार ‘केयरगिभर’ लैजान इजरायल सहमत

इजरायलद्वारा गाजाको बेइट हानौन शहरमा आक्रमण

Reporter

इजरायली सेनाले शुक्रवार गाजापट्टीको सेनाको प्रयोग गरेर आक्रमण गरेको छ।इजरायली रक्षा बलद्वारा जारी विज्ञप्तीअनुसार सेनाहरु मध्य गाजापट्टीमा प्रवेश गर्दा लडाकु विमान र अन्य हतियारहरु थिए।

 

इजरायली सेनाले उत्तरी गाजापट्टीको बेइट हानौन शहर र गाजा पट्टीको मध्य पूर्वमा रहेको बुरेइज शिविरको अलगाव बार नजिकैको खुला क्षेत्रमा प्रवेश गरेको हो।इजरायली नेता र वरिष्ठ सैन्य अधिकारकाअनुसार इजरायलले गाजापट्टीमा ठूलो भूमिगत आक्रमणको तयारी गरिरहेको छ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको