Logo
30 Nov 2023    १४ मंसिर २०८०, बिहीबार

ताजा खबर

३१ यात्रु छुटेको विषयमा नेपाल एयरलाइन्सले क्षमा माग्यो अहिले पनि श्री ५ महाराजधिराज लेख्ने असंवैधानिक काम भयोः केपी शर्मा ओली सेयर बजार चौथो दिन पनि घटेर बन्द महिलालाई पार्टीदेखि सबै तहमा ३३ प्रतिशत अधिकार दिनुपर्छ : आरजु राणा भूकम्प प्रभावितलाई दोस्रो किस्ताको रकम दिन ढिलो गरिँदैन : गृहमन्त्री श्रेष्ठ जाजरकोट भूकम्प: पालमा बस्दै आएकी बालिकाको मृत्यु

इजरायलद्वारा गाजाको बेइट हानौन शहरमा आक्रमण

Reporter

इजरायली सेनाले शुक्रवार गाजापट्टीको सेनाको प्रयोग गरेर आक्रमण गरेको छ।इजरायली रक्षा बलद्वारा जारी विज्ञप्तीअनुसार सेनाहरु मध्य गाजापट्टीमा प्रवेश गर्दा लडाकु विमान र अन्य हतियारहरु थिए।

 

इजरायली सेनाले उत्तरी गाजापट्टीको बेइट हानौन शहर र गाजा पट्टीको मध्य पूर्वमा रहेको बुरेइज शिविरको अलगाव बार नजिकैको खुला क्षेत्रमा प्रवेश गरेको हो।इजरायली नेता र वरिष्ठ सैन्य अधिकारकाअनुसार इजरायलले गाजापट्टीमा ठूलो भूमिगत आक्रमणको तयारी गरिरहेको छ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको