Logo
14 Jun 2024    १ असार २०८१, शुक्रबार

ताजा खबर

प्राप्ति श्रेष्ठले पहिरन सफल भईन एसईई प्रिन्सेसको ताज प्रधानमन्त्रीद्वारा ४०० केभीको तेस्रो ठूलो हेटौंडा सबस्टेसन उद्घाटन श्रिया कार्की र विशाल बिष्ट बने मिस्टर एण्ड मिस ग्रेस एसईई पाचौं संस्करणको शिर्ष ताज बिजेता  निर्देशक माधवराज खरेल निर्देशित “मृत्युकोष”को छायाँकन सम्पन्न मानसिक थकान मार्ने प्रतिक्षालय हो मुस्ताङ्ग ताप्लेजुङमा पहिरोमा परी एकै परिवारका चार जनाको मृत्य

पानी प्रशोधन उद्योगमा सिलबन्दी

Reporter

सरकारी अनुगमन टोलीले बुधवार टोखा नगरपालिकास्थित एक पानी प्रशोधन उद्योगमा सिलबन्दी गरेको छ।

अनुज्ञा पत्र नलिएको, जार भर्ने धारामा कपडा लगाएको, उद्योगको भौतिक पूर्वाधार प्रशोधित पिउने पानी उत्पादन मापदण्ड सम्बन्धी निर्देशिका अनुसार नपाइएसँगै उद्योगलाई सिलबन्दी गरिएको खाद्य प्रविधि तथा गुण नियन्त्रण विभागले जनाएको छ ।

उद्योगको नाम नखुले पनि उद्योग परिसर भित्र कञ्चनजङ्घा नेचुरल स्प्रिङ नेचुरल मिनिरल वाटर इन्डस्ट्री, टोखा काठमाडौँ लेखेको स्टिकर अनुगमन टोलीले फेला पारेको थियो । प्रधानमन्त्री तथा मन्त्रिपरिषद्को कार्यालयसमेतबाट सहभागी अनुगमन टोलीले प्रशोधन कक्षको दुई वटै ढोकामा शिलछाप लगाएर उत्पादन कक्ष बन्दै गर्दै उद्योग परिसर भित्र बस्ने विकास राईलाई तीन दिन भित्र सञ्चालकसहित विभागमा उपस्थित हुन निर्देशन दिएको छ ।

अनुगमन टोलीमा प्रधानमन्त्री तथा मन्त्रिपरिषद्को कार्यालयको प्रतिनिधिसहित तीन नम्बर वडा प्रतिनिधि, नेपाल प्रहरी, उपत्यका खानेपानी व्यवस्थापन बोर्ड, बोटल वाटर उद्योग सङ्घ र खाद्य प्रविधि तथा गुण नियन्त्रण विभागका प्रतिनिधिहरूको सहभागिता रहेको थियो ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको