Logo
30 Sep 2023    १३ आश्विन २०८०, शनिबार

ताजा खबर

न्यूजील्याण्डले पाकिस्तानलाई हरायो अनमोल केसी नर्भिक अस्पतालमा भर्ना ५१ देशका आरोहीले लिए अनुमति एमाले बागमती प्रदेशको अध्यक्षमा कैलाश ढुंगेल विजयी आजदेखि सोह्र श्राद्ध सुरु प्रधानमन्त्री प्रचण्ड आज स्वदेश फर्किंदै

भक्तपुर नगरपालिका उपप्रमुख रजनी जोशीको घरमा बुधबार चोरी

admin

भक्तपुर नगरपालिका उपप्रमुख रजनी जोशीको घरमा चोरी

भक्तपुर नगरपालिका उपप्रमुख रजनी जोशीको घरमा बुधबार चोरी भएको छ।

सूर्यविनयाक नगरपालिका–८ सिपाडोलस्थित घरबाट करिब रु १५ लाख ९८ हजार ७५० बराबरको धनमाल तथा सरसामान चोरी भएको प्रहरीले जनाएको छ। प्रहरीले चोरीका सम्बन्धमा थप अनुसन्धान् अघि बढाएको जनाएको छ ।

यसैबीच मध्यपुरठिमि नगरपालिकाका नगर प्रमुख एवं मेयर क्लवका सचिव मदन सुन्दर श्रेष्ठ दिनदाहाडै जनप्रतिनिधीको घरमा भएको चोरीको अनुसन्धान गरी कारबाही गर्न माग गरेका छन्। प्रेस विज्ञप्ती जारी गर्दै उहाँले ढोका फोडेर भएको चोरीको निन्दा गर्दै यथासीघ्र अनुसन्धान गरी चोरी गर्ने गिरोहलाई नियन्त्रणमा लिन माग गरेको नगरपालिकाका प्रशासकीय अधिककत कमल ज्ञवालीले बताएका छन।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको