Logo
31 Jan 2023    १७ माघ २०७९, मंगलवार

ताजा खबर

छैठौं राष्ट्रिय समावेशी म्यूजिक अवार्ड (निम अवार्ड )को मनोनयन सार्वजनिक सन्दीपलाई थुनामै राख्न माग गर्दै सर्वोच्चमा निवेदन दर्ता लगातार सेयर बजार घट्नेक्रममा रोयल लाउञ्ज ब्याङ्क्वेट र बाजेको सेकुवालाई एक लाख जरिवाना काठमाडौँको कागेश्वरिमा मनाइयो सहिद दिवस राष्ट्रपतिको निर्वाचन फागुन २५ र उपराष्ट्रपतिको चैत ३ गते

भक्तपुर नगरपालिका उपप्रमुख रजनी जोशीको घरमा बुधबार चोरी

admin

भक्तपुर नगरपालिका उपप्रमुख रजनी जोशीको घरमा चोरी

भक्तपुर नगरपालिका उपप्रमुख रजनी जोशीको घरमा बुधबार चोरी भएको छ।

सूर्यविनयाक नगरपालिका–८ सिपाडोलस्थित घरबाट करिब रु १५ लाख ९८ हजार ७५० बराबरको धनमाल तथा सरसामान चोरी भएको प्रहरीले जनाएको छ। प्रहरीले चोरीका सम्बन्धमा थप अनुसन्धान् अघि बढाएको जनाएको छ ।

यसैबीच मध्यपुरठिमि नगरपालिकाका नगर प्रमुख एवं मेयर क्लवका सचिव मदन सुन्दर श्रेष्ठ दिनदाहाडै जनप्रतिनिधीको घरमा भएको चोरीको अनुसन्धान गरी कारबाही गर्न माग गरेका छन्। प्रेस विज्ञप्ती जारी गर्दै उहाँले ढोका फोडेर भएको चोरीको निन्दा गर्दै यथासीघ्र अनुसन्धान गरी चोरी गर्ने गिरोहलाई नियन्त्रणमा लिन माग गरेको नगरपालिकाका प्रशासकीय अधिककत कमल ज्ञवालीले बताएका छन।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको