Logo
28 Nov 2023    १२ मंसिर २०८०, मंगलवार

ताजा खबर

दुर्गा प्रसाईंका स्वकीय सचिव पक्राउ सुनको मूल्य हालसम्मकै उच्च देशभरीका कारागारमा योग शिविर चलाइने काठमाडौं महानगरपालिका को सडक तथा नदी किनारमा आगो बाल्न निषेध इजरायल र हमास बीच युद्धविराम दुई दिन थप, के छुट्लान विपिन जाेशी? लोकसेवा आयोगको सबैभन्दा धेरै परीक्षा दिने सर्लाहीका, नाम निकाल्ने गुल्मीका

सोल्टीमोडमा नेपाली सेनाका लेस नायक कार्की मृत अवस्थामा फेला

Reporter

नेपाली सेनाका लेस नायक सोल्टीमोडमा मृत अवस्थामा फेला परेका छन् । उनको शव शनिबार बिहान ६:१५ बजे काठमाडौंको सोल्टिमोड स्थित दरवार बैंकेट अगाडि सडक पेटिमा लडिरहेको अवस्थामा फेला परेको प्रहरीले जनाएको छ ।

काठमाडौंको चन्द्र गिरी नगरपालिका वडा नं. ६ घर भएका २६ वर्षीय सुमन कार्की मृत फेला परेका हुन् । उनको साथमा नेपाल आर्मीको आईडी कार्ड रहेको र उनी गणेश दल गण जंगी अड्डा भद्रकालीमा दरवन्दी भई लेस नायक दर्जामा कार्यरत रहेको  प्रहरीको भनाई छ । उनकाे मृत्युको कारण खुलेको छैन । तर, उनको हत्या भएको हुनसक्ने आशंका गरिएको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको