Logo
30 Nov 2023    १४ मंसिर २०८०, बिहीबार

ताजा खबर

३१ यात्रु छुटेको विषयमा नेपाल एयरलाइन्सले क्षमा माग्यो अहिले पनि श्री ५ महाराजधिराज लेख्ने असंवैधानिक काम भयोः केपी शर्मा ओली सेयर बजार चौथो दिन पनि घटेर बन्द महिलालाई पार्टीदेखि सबै तहमा ३३ प्रतिशत अधिकार दिनुपर्छ : आरजु राणा भूकम्प प्रभावितलाई दोस्रो किस्ताको रकम दिन ढिलो गरिँदैन : गृहमन्त्री श्रेष्ठ जाजरकोट भूकम्प: पालमा बस्दै आएकी बालिकाको मृत्यु

गायक आनन्द कार्कीको एकल सांस्कृतिक सन्ध्या कार्यक्रम सम्पन्न

Reporter

आमा घर सेवा आश्रमको आयोजना तथा ब्रह्रमाकुमारीज मनहरीको ब्यवस्थापनमा भएको चर्चित वरिष्ठ सदावहार गायक आनन्द कार्कीको एकल सांस्कृतिक सन्ध्या कार्यक्रम शनिबार एक भव्य कार्यक्रमबीच सम्पन्न भएको छ ।कार्यक्रममा गायक कार्कीले ‘जनम जनम जिउँला सँगै’, ‘बादल बर्षा बिजुली’, ‘लाग्छ मन हेरी रहूँ’, ‘तिम्रो रूपको’, ‘यी हल्लाहरू हुन्’ लगायत जस्ता चर्चित गीत गाएर मनोरञ्जन प्रदान गर्नु भएको थियो ।

गायक कार्कीले आधुनिक, भजन, गजल, फिल्म, राष्ट्रिय गीतलगायत करिब ५ हजार भन्दा बढी गीतमा स्वर भरेका उनले ७ वटा भाषाका गीत गाएका छन् । कोरियन गीत गाउने उनी नेपालको पहिलो गायक पनि हुन् । आफ्नो गायनबाट अन्तर्राष्ट्रिय क्षेत्रमा देश चिनाउन निरन्तर क्रियाशील वरिष्ठ गायक कार्कीले पुर्याएको योगदानको चर्चा कार्यक्रममा समेत गरेको थियो ।

कार्यक्रमको सभापतित्व आमा घर सेवा आश्रमका अध्यक्ष बिजयराज सिग्देलले गरेका थिए । उक्त एकल सांस्कृतिक सन्ध्या कार्यक्रममा वरिष्ठ सदावहार गायक आनन्द कार्की र थाई नेपाली एसोसिएसन थाइल्यान्डका पूर्व अध्यक्ष कुमार कार्कीलाई अभिनन्दन गरिएको थियो ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको