Logo
05 Feb 2023    २२ माघ २०७९, आईतवार

ताजा खबर

नेपाली चर्चित रक ब्यान्ड MT.8848 को ‘सम्पत्ति’मा एलिश राई र स्मृती श्रेष्ठ(भिडियो) श्री स्वस्थानी ब्रत आज समापन गरिंदै राष्ट्रिय सभा उपाध्यक्षको मनोनयन आज नेपालको पहिलो गभर्नर हिमालय समशेर राणाको ९६ वर्षको उमेरमा निधन परराष्ट्रमन्त्री पौड्यालद्वारा श्रीलङ्काका राष्ट्रपतिसँग भेटवार्ता नेपाल–भारत बीचको सम्बन्ध अलौकिक र पुरानो

विश्वकप महिला टी–२० क्रिकेटमा अस्ट्रेलिया र इंग्ल्याण्ड फाइनलमा

admin

womens cricket

काठमाडौं, मंसिर ७ ।
आइसीसी महिला टी–२० विश्वकप क्रिकेटको उपाधिका लागि अस्ट्रेलिया र इंग्ल्याण्ड भिड्ने भएका छन् ।

शुक्रबार बिहान फाइनलको समीकरण पुरा भएको छ । बिहान भएको दोस्रो सेमिफाइनल खेलमा इंग्ल्यान्डले भारतलाई ८ विकेटले पराजित गर्यो । टस जितेर पहिले ब्याटिङ रोजेको भारतले खेलमा तीन बल बाँकी छँदा अलआउट हुदै ११२ रन जोड्यो । उता जवाफइ ब्याटिङमा ११३ रनको सामान्य लक्ष्य इंग्ल्यान्डले १७ ओभर १ बलमा २ विकेट गुमाएर पूरा गर्यो ।

यसअघि पहिलो सेमिफाइनलमा आयोजक एवं पूर्व विजेता वेष्ट इन्डिजलाई पाखा लगाउँदै अस्ट्रेलिया आइसीसी महिला टी–२० विश्वकप क्रिकेटको फाइनलमा प्रवेश गरिसकेको छ ।

फाइनल खेल भने आगामी आइतबार एन्टिगुवामा हुनेछ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको