Logo
28 Nov 2023    १२ मंसिर २०८०, मंगलवार

ताजा खबर

दुर्गा प्रसाईंका स्वकीय सचिव पक्राउ सुनको मूल्य हालसम्मकै उच्च देशभरीका कारागारमा योग शिविर चलाइने काठमाडौं महानगरपालिका को सडक तथा नदी किनारमा आगो बाल्न निषेध इजरायल र हमास बीच युद्धविराम दुई दिन थप, के छुट्लान विपिन जाेशी? लोकसेवा आयोगको सबैभन्दा धेरै परीक्षा दिने सर्लाहीका, नाम निकाल्ने गुल्मीका

उपत्यकामा ट्राफिक जेकजाँच कडा

Reporter

काठमाण्डु उपत्यकामा ट्राफिक जेकजाँच कडा पारिएको छ । तिहार लक्षित सुरक्षा योजनाअनुरुप मादकपदार्थ सेवनका कारण हुनसक्ने दुर्घटना रोक्न चेकजाँचमा कडाई गरिएको ट्राफिक प्रहरीले जनाएको छ ।

पूर्वनिर्धारित कार्ययोजना अनुरूप कडा चेकजाँच भइरहेको उपत्यका ट्राफिक प्रहरी कार्यालयका प्रवक्ता एसएसपी राजेन्द्रप्रसाद भट्टले जानकारी दिए । उनले मापसे गरी सवारी चलाउने दर्जनौंलाई पक्राउ गरिएको बताए । यस्तै क्षमताभन्दा बढी यात्रु राखेर यात्रा गर्ने सवारी चालक र सवारी साधनलाई उच्च निगरानीमा राखिएको भट्टले बताए ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको