Logo
28 Feb 2024    १६ फाल्गुन २०८०, बुधबार

ताजा खबर

खुल्यो कुलेखानी–फाखेल सडक ६२० किलो गाँजा बरामद काठमाडौंका यी स्थानमा आजदेखि २२ गतेसम्म विद्युत् सेवा अवरुद्ध हुने लेबनानलाई हराउँदै नेपाल वाफ च्याम्पियनसिपको फाइनलमा सरकारसमक्ष मिटरब्याज पीडितको ६ बुँदे माग प्रस्तुत प्रभु बैंकका डेपुटी सीईओ मनोज न्यौपाने पक्राउ

स्वीकृति नै नलिई एनसेलको शेयर बिक्री

Reporter

आजियटा समूहलाई अनूमति बिना एनसेलको शेयर बिक्री नगर्न दूरसञ्चार प्राधिकरणले पत्र पठाएकै दिन एनसेलले ८० प्रतिशत शेयर बेचेको पाइएको छ । मंसिर १३ गते मलेसियाको आजियटा कम्पनीले एनसेलको ८० प्रतिशत शेयर बिक्री गरेर नेपालबाट बाहिरिने निर्णय सार्वजनिक गरेको थियो । आजियटाको घोषणापछि शुक्रबार मात्र दूरसञ्चार प्राधिकरणले उसलाई अनुमति लिएर मात्रै कारोबार गर्न पत्र काटेको थियो ।

तर, आजियाटा समूहले बेलायतको स्‍पेक्ट्रलाइट कम्पनीलाई एनसेलको ८० प्रतिशत शेयर बेचेको छ । स्‍पेक्ट्रलाइटले एनसेलको ८० प्रतिशत खरिद गरेको घोषणा गर्न पाउनु खुसीको कुरा भएको बताएको छ । स्‍पेक्ट्रलाइटसँग एनसेलको २० प्रतिशत शेयर यसअघि नै रहेको थियो । योसँगै एनसेलको स्वामित्व स्‍पेक्ट्रलाइटमा हुने भएको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको