Logo
20 Jul 2024    ५ श्रावण २०८१, शनिबार

ताजा खबर

गायिका सुमी पराजुलीको ‘लुकामारी’ सार्वजनिक(भिडियो) जिग्री पाँडे टिमको ‘लाज शरणम्’ निर्माणको घोषणा सामाजिक सुरक्षा कोषले अधिकतम ७.५ प्रतिशतको ब्याजदरमै सापटी दिने बंगलादेशमा हिंस्रक आन्दोलन थप चर्कियो,कम्तीमा २५ को मृत्यु राष्ट्रिय सभा बैठक बस्दै किरण माइकल घिमिरेको लेखन तथा निर्देशनमा वेभ सिरिज ‘मोड’ बन्ने

स्टेजमा नाच्दानाच्दै ५ सेकेण्डमै बालिकाको मृत्यु , क्यामेरामा रेकर्ड भयो सबै घटना

admin

मुम्बइ।
एउटा नृत्य प्रतियोगितामा जीतको उद्देश्यसहित स्टेजमा उत्रिएकी १३ वर्षकी बालिका नाच्दानाच्दै मृत्युसँग भने हार्न पुगिन । भारतीय जनता पार्टीले आयोजना गरेको उक्त प्रतियोगितामा ती बालिका चर्चित डान्सर सपना चौधरीको गीतमा नाच्नको लागि स्टेज चडेकी थिइन् । नृत्यकै क्रममा उनी अचानक स्टेजमा लढिन र उनको मृत्यु भयो । उनको मृत्यु भएको यो सबै घटना क्यामेरामा रेकर्ड भएको छ । त्यहाँ उपस्थित दर्शकले उनको नृत्यको भिडियो बनाइरहेका थिए । संयोगले उनको मृत्यु पनि भिडियोमा रेकर्ड रेकर्ड हुन पुगेको हो । अहिले भिडियो सामाजिक संजालमा जताततै भाइरल भइरहेको छ ।

भिडियोमा नृत्य गरिरहेकी बालिका एक्कासी रोकिन्छिन् । लगत्तै उनी जमिनमा ढल्छिन् । भारतीय मिडियाहरुले लेखेअनुसार सुरुमा त्यहाँ भएका दर्शकहरुले उनी बेहोस भएको सम्झेका थिए । उनलाई तत्काल अस्पताल लिएर गएकोमा डाक्टरले उनलाई मृत घोषित गरिदिए । ती बालिकाको नाम अनिशा शर्मा भएको स्रोतले जनाएको छ । उनी तेस्रो क्रमकी प्रतियोगी थिइन् । डाक्टरले उनको मृत्युको कारण तीव्र गतिको हर्ट एट्याक भएको जनाएका छन् जसका कारण उनको तत्कालै मृत्यु भयो ।

भिडियो –

https://youtu.be/_ChF3cM0eTE


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको