Logo
04 Mar 2024    २१ फाल्गुन २०८०, सोमबार

ताजा खबर

काठमाडौंमा फागुन २४ देखि २८ गतेसम्म चेम्बर एक्स्पो २०२४ आयोजना काठमाडौं महानगरकै क्यान्टिनमा बासी खाना, तिराइयो ५० हजार जरिवाना निताको स्वरमा ‘चुप चाप’ (भिडियो) नेपाल स्काउटको अन्तराष्ट्रिय आयुक्तमा देवराज घिमिरे दोश्रो राष्ट्रिय बाल नाटक मेला सुरु रुसबाट स्वदेश फर्किन २४४ जनाको निवेदन

राहुल महरालाई थुनामा राख्ने आदेश उच्च अदालतद्धारा सदर

Reporter

नेकपा माओवादी केन्द्रका उपाध्यक्ष कृष्णबहादुर महराका छोरा राहुल महरालाई थुनामा राख्ने आदेश उच्च अदालत पाटनले सदर गरेको छ । भेपमार्फत भएको सुन तस्करीको मुद्दामा उच्च अदालतले जिल्ला अदालत काठमाडौँको थुनछेक आदेश सदर गरेको हो ।न्यायाधीश अञ्जु उप्रेती ढकाल र दीपेन्द्र अधिकारीको इजलासले जिल्ला अदालत काठमाडौंको आदेश सदर गरेको हो । राहुल अहिले भन्सार चोरी पैठारी र सङ्गठित अपराध कसुरमा थुनामा छन् । राहुललाई काठमाडौँ जिल्ला अदालतले ५ लाख धरौटी माग्ने जिल्लाको आदेश पनि सदर गरेको छ ।

राहुल चीनबाट हुने सुन तस्करी प्रकरणमा मुछिएका थिए । राजस्व अनुसन्धान विभागले समातेको ६० किलो सुन तस्करीका प्रकरणका मुख्य योजनाकार मानिने दावा छिरिङसहितसँग राहुलको उठबस खुलेको थियो । राहुल सुन तस्करीमा मुछिएको विवरणसहितको प्रतिवेदन नेपाल प्रहरीको केन्द्रीय अनुसन्धान ब्युरो (सीआईबी) ले तयार गरेको थियो । त्यही आधारमा उनीविरुद्ध आपराधिक विश्वासघात, भन्सार चोरी पैठारी र सङ्गठित अपराध अभियोगमा मुद्दा चलेको थियो ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको