Logo
31 Jan 2023    १७ माघ २०७९, मंगलवार

ताजा खबर

छैठौं राष्ट्रिय समावेशी म्यूजिक अवार्ड (निम अवार्ड )को मनोनयन सार्वजनिक सन्दीपलाई थुनामै राख्न माग गर्दै सर्वोच्चमा निवेदन दर्ता लगातार सेयर बजार घट्नेक्रममा रोयल लाउञ्ज ब्याङ्क्वेट र बाजेको सेकुवालाई एक लाख जरिवाना काठमाडौँको कागेश्वरिमा मनाइयो सहिद दिवस राष्ट्रपतिको निर्वाचन फागुन २५ र उपराष्ट्रपतिको चैत ३ गते

छैठौ अन्तर्राष्ट्रिय तथा प्रथम पारा तेक्वान्दो प्रतियोगितामा नेपाल ६ स्वर्ण पदक जित्न सफल

admin

छैठौ अन्तर्राष्ट्रिय तथा प्रथम पारा तेक्वान्दो प्रतियोगितामा नेपालले ६ वटा गोल्ड मेडल जित्न सफल भएको छ । भारतको देहरादुनमा भएको प्रतियोगितामा नेपालको तर्फबाट सहभागि भएका शशिराम विक, वरुण शाह, प्रणव शाह, रोशन खड्गी, आशुतोष मल्ल र सुशिल ओलीले गोल्ड मेडल जितेका हुन् । यस्तै दिलिप ओलीले दोश्रो स्थान हाँसिल गर्नुभएको टिम कोच नन्दा बस्यालले जानकारी दिनुभयो । टिम कोच बस्यालले आठ देशका चार सय ५० जना खेलाडि सहभागि भएको प्रतियोगितामा नेपालबाट आफूसहित आठ जना सहभागि भएको बताउनुभयो । उहाँका अनुसार देशको प्रतिनिधित्व गरी जाने सवै खेलाडि कर्णाली प्रदेशका विभिन्न जिल्लाका हुन् ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको