Logo
19 May 2024    ६ जेष्ठ २०८१, आईतवार

ताजा खबर

‘मिस एण्ड मिसेस ब्युटीफुल नेपाल २०२४’ को पहिलो अडिसन सम्पन्न, दोश्रो जेष्ठ १८ मा मंगलोदय श्रृजनशिल समाजद्वारा आरुघाटको निलकण्ठ आधारभूत विद्यालयलाई शैक्षिक सामाग्री प्रदान युवराज घिमिरेको हत्या आरोपमा सात जना लागुऔषध दुर्व्यसनी पक्राउ प्रतिनिधिसभाको बैठक २ बजेलाई सर्‍यो ललितपुर आगलागी : सञ्जय गरी पनि रहेनन्, एकै परिवारका चारै सदस्यको मृत्यु किर्गीस्तानमा रहेका नेपालीलाई घरबाहिर ननिस्कन आग्रह

नेपाल टेलिकमको नेटवर्क : पछिल्लो डेढ महिनामा चारपटक समस्या

admin

Nepal Telecome

काठमाडौं, मंसिर-१७ ।
आइतबार दिउँसो करिव २ बजेदेखि सवा ५ बजे सम्म नेपाल टेलिकमका मोबाइल तथा ल्यान्डलाइन सेवामा समस्या देखियो । जसले गर्दा फोन लाग्दै नलाग्ने, लागेपनि आवाज नै नसुनिने, कुरा गर्दागर्दैै बीचमै कल काटिनेजस्ता धेरै समस्या टेलिकमका प्रयोगकर्ताले व्योहोर्नुपरेको थियो ।

नियामक नेपाल दूरसञ्चार प्राधिकरणको उपभोक्ता शाखाको तथ्यांकअनुसार पछिल्लो डेढ महिनाको अवधिमा हेर्दा टेलिकमको नेटवर्कमा हिजोसम्म गरी चारपटक यस्तो समस्या देखिएको छ । यसअघि पनि ४ मंसिरमा सिस्टमको समस्याका कारण टेलिफोन सेवा प्रभावित भएको कम्पनीले जानकारी दिएको थियो । त्यस्तै, आइतबार भने सुन्धारा क्षेत्रमा अप्टिकल फाइबर चुँडिँदा काठमाडौंका केही क्षेत्रमा सेवा अवरुद्ध हुन पुगेको टेलिकमकी प्रवक्ता प्रतिभा वैद्यले जनाईन  ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको