Logo
14 Jul 2024    ३१ असार २०८१, आईतवार

ताजा खबर

लागूऔषध कारोबार गरेको आरोपमा मलेसियन महिला पक्राउ पत्रकार अधिकारीलाई राष्ट्रिय पत्रकारिता पुरस्कार एवं सम्मान अमेरिकी पूर्वराष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पमाथि गोली प्रहार नयाँ प्रधानमन्त्रीको नियुक्ति आज, शपथ भोलि प्रधानमन्त्रीमा केपी शर्मा ओलीको नियुक्ति र शपथ आइतबार हुने कांग्रेस र एमालेद्वारा अध्यक्ष ओलीलाई प्रधानमन्त्रीमा नियुक्तिका लागि दाबी पेस

राष्ट्रिय प्रजातान्त्रिक युवा मोर्चाद्वारा आन्दोलनका लागि समिति गठन

Reporter

काठमाडौं । राष्ट्रिय प्रजातान्त्रिक युवा मोर्चा ले फागुन ९ गतेको आन्दोलनमा आफ्नो समिति खडा गरेको छ । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ले देशभरिका ७७ वटै जिल्लामा ज्ञापन पत्र बुझाउने र आन्दोलनको सुरुवात गर्ने भन्दै फागुन ९ मा भृकुटीमण्डपमा दिन को १२ बजे सहभागिता हुने भनेर चारैतिर प्रचारप्रसार अगाडि बढाएको छ ।

राष्ट्रिय प्रजातान्त्रिक युवा मोर्चा का उपाध्यक्ष दिकपाल जंग थापाले जानकारी दिदै फागुन ९ गते भृकुटीमण्डपमा राप्रपा का सबै सदस्यको बाक्लो उपस्थिति भै आन्दोलनको सुरुवात गर्ने बताएका छन् ।

युवा मोर्चा ले ९ जनाको समिति खडा भैसकेको पनि जानकारी दिए ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको