Logo
09 Feb 2023    २६ माघ २०७९, बिहीबार

ताजा खबर

माया खोला हाइड्रोपावरको आइपीओ बाँडफाँड उच्चस्तरीय राजनीतिक संयन्त्रको बैठक बस्दै केपी ओली कपमा आठ टोलीबीच प्रतिस्पर्धा हुने फागुन मसान्तभित्र सवारी कर भुक्तानी गरे जरिवाना छुट सिंहदरबारमा २४ सै घण्टा मेलम्चीको पानी देउवा विरुद्दको रिटमा सर्वोच्चको कारण देखाउ आदेश

‘ब्यूटी विथ पर्पज’ अवार्ड नेपाली सुन्दरी श्रृंखला खतिवडालाई

admin

shrinkhala khatiwada

काठमाडौं, मंसिर १८ ।
चीनमा जारी मिस वर्ल्ड प्रतियोगितामा नेपाली सुन्दरी शृङ्खला खतिवडाले ‘ब्यूटी विथ पर्पज’ अवार्ड हात पारिन ।

चीनको सान्यामा चलिरहेको प्रतियोगितामा शृङ्खलाले सहभागी कुल ११७ देशका सुन्दरीलाई पछि पार्दै सो अवार्ड जितेकी हुन् । मिस वर्ल्डमा सहभागी हुने सुन्दरीले समाजमा सकारात्मक प्रभाव पर्ने एक परियोजनामा काम गर्नुपर्ने व्यवस्था अनुसार श्रृंखलाले आफ्नो गृह जिल्ला मकवानपुरको चेपाङ बस्तीमा स्वास्थ्य चौैकी र अन्य बिभिन्न भौतिक संरचना बनाएकी थिइन् ।

उनी एक आर्किटेक्चर हुन् र त्यही ज्ञानको प्रयोग गरेर स्वास्थ्य चौकी तथा अन्य बिभिन्न भौतिक संरचना बनाएकी हुन् ।

यसअघि सन् २०१३ मा भएको प्रतियोगितामा नेपालकी प्रतिस्पर्धी इशानी श्रेष्ठले प्रोजेक्ट स्माइल मार्फत ‘ब्यूटी विथ पर्पज’ अवार्ड पाएकि थिइन् ।

साथै श्रृंखलाले भोटिङ मार्फत छानिने मल्टिमिडिया अवार्ड समेत जितिसकेकि छिन् । दुई अवार्ड हात पार्न सफल नेपाली सुन्दरी खतिवडा प्रतिस्पर्धाको उत्कृष्ट ३० मा पर्न सफल भएकी छन् । यसअघि हेड टू हेडको दोस्रो चरणमा भने उनी पराजित भएकी थिइन् ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको