Logo
19 Apr 2024    ७ बैशाख २०८१, शुक्रबार

ताजा खबर

संस्थागत विद्यालयले एक महिनाको भन्दा बढी शुल्क लिइ भर्ना गराए कारबाही गर्ने महानगरको चेतावनी भारतमा आजबाट लोकसभा चुनाव यातायात भरपर्दो बनाउन निर्देशन तीन सहसचिव सचिवमा बढुवा स्वच्छ छवि बनाएका प्रहरी अतिरिक्त महानिरीक्षक सन्दिप भण्डारी भए सेवा निवृत्त त्रिभुवन विमानस्थलबाट एक किलो ७० ग्राम सुन बेवारिसे अवस्थामा फेला

पिएसजीको जितको शृङ्खला १५औँ खेलमा रोकियो

admin

naymer

काठमाडौं, मंसिर १८ ।

पेरिस सेन्ट जर्मेन (पिएसजी)को फ्रेन्च लिग वानमा लगातार जितको शृङ्खला १५औँ खेलमा पुगेर अन्त्य भएको छ । १४ औं खेलसम्म लगातार जित निकालेको पिएसजी बार्डोसँग २–२ गोलको बराबरीमा रोकियो । युरोपकै सबैभन्दा खर्चिलो तथा स्टार खेलाडीले भरिएको पिएसजीलाई बार्डोले २–२ को बराबरीमा रोके पनि शीर्षस्थानमा उसको फराकिलो अग्रता कायम छ ।
पिएसजीले लिगमा दोस्रो स्थानमा रहेको मोन्टफेलियर संग स्पष्ट १४ अंकको अग्रता लिएको छ । पिएसजीले १५ खेलबाट सर्वाधिक ४३ अंक बटुलेको छ । यसक्रममा पिएसजीले १४ जित र १ बराबरी खेलेको छ । दोस्रो स्थानमा रहेको मोन्टफेलियरले भने १५ खेलबाट २९ अंक जोडेको छ । मोन्टफेलियरले ८ जित, ५ बराबरी तथा २ हारको सामना गरेको छ । तेस्रो स्थानमा रहेको लियोनको २८ अंक छ । लोस्क २७ अंकका साथ चौथो स्थानमा छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको