Logo
27 Feb 2024    १५ फाल्गुन २०८०, मंगलवार

ताजा खबर

प्रभु बैंकका डेपुटी सीईओ मनोज न्यौपाने पक्राउ नेशनल मेडिकल कलेजद्वारा आयोजित निःशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट २१ सय बढी बिरामी लाभान्वित यार्चागुम्बाको निर्यात दोब्बरले बढ्यो दूधको भुक्तानी तुरून्तै दिन प्रधानमन्त्रीको निर्देशन कृष्ण कँडेलविरूद्ध यौन दुर्व्यवहारको मुद्दा दर्ता भजन शिरोमणी भक्तराज आचार्यको निधन

ब्राउन सुगर सहित एक भारतीय नागरीक पक्राउ

admin

drugs

बर्दिया, मंसिर-१९ ।

बर्दिया जिल्लको मधुवन नगरपालिका- ७ बाट ब्राउन सुगर सहित एक भारतीय नागरिकलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।

भारतको बहराईच जिल्ला मोतिपुर थाना मिहपुरुवाका २५ वर्षीय विमलेश कुमार हरजनलाई लागूऔषध सहित पक्राउ गरिएको प्रहरीले बताएको छ ।

शंकास्पद रुपमा हिँडिरहेकोआवस्ठा्मा हरजनको तलासी लिदा ३० ग्राम ब्राउन सुगर फेला परेपछि उनलाई पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रहरी प्रमुख प्रहरी उपरीक्षक सुरेन्द्रप्रसाद मैनालीले जनाए । उनका अनुसार बरामद ब्राउन सुगरको बजार मूल्य लगभग दुई लाख पर्न जान्छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको