Logo
23 Jul 2024    ८ श्रावण २०८१, मंगलवार

ताजा खबर

विद्यार्थी छात्रवृत्ति परीक्षामा ८ हजार १९७ जना उत्तीर्ण कांग्रेस सांसद सुनिल शर्माविरुद्ध नक्कली प्रमाणपत्रमा मुद्दा नचल्ने प्रतिनिधिसभा बैठक बस्दै ‘नालापानी’को नया ट्रेलर सार्वजनिक,श्रावण २५ बाट देशभर प्रदर्शन हुँदै रामदत्त जोशी एआइजीपीमा बढुवा सिफारिस दुई हजार ‘केयरगिभर’ लैजान इजरायल सहमत

ब्राउन सुगर सहित एक भारतीय नागरीक पक्राउ

admin

drugs

बर्दिया, मंसिर-१९ ।

बर्दिया जिल्लको मधुवन नगरपालिका- ७ बाट ब्राउन सुगर सहित एक भारतीय नागरिकलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।

भारतको बहराईच जिल्ला मोतिपुर थाना मिहपुरुवाका २५ वर्षीय विमलेश कुमार हरजनलाई लागूऔषध सहित पक्राउ गरिएको प्रहरीले बताएको छ ।

शंकास्पद रुपमा हिँडिरहेकोआवस्ठा्मा हरजनको तलासी लिदा ३० ग्राम ब्राउन सुगर फेला परेपछि उनलाई पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रहरी प्रमुख प्रहरी उपरीक्षक सुरेन्द्रप्रसाद मैनालीले जनाए । उनका अनुसार बरामद ब्राउन सुगरको बजार मूल्य लगभग दुई लाख पर्न जान्छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको