Logo
19 May 2024    ६ जेष्ठ २०८१, आईतवार

ताजा खबर

‘मिस एण्ड मिसेस ब्युटीफुल नेपाल २०२४’ को पहिलो अडिसन सम्पन्न, दोश्रो जेष्ठ १८ मा मंगलोदय श्रृजनशिल समाजद्वारा आरुघाटको निलकण्ठ आधारभूत विद्यालयलाई शैक्षिक सामाग्री प्रदान युवराज घिमिरेको हत्या आरोपमा सात जना लागुऔषध दुर्व्यसनी पक्राउ प्रतिनिधिसभाको बैठक २ बजेलाई सर्‍यो ललितपुर आगलागी : सञ्जय गरी पनि रहेनन्, एकै परिवारका चारै सदस्यको मृत्यु किर्गीस्तानमा रहेका नेपालीलाई घरबाहिर ननिस्कन आग्रह

सारिका र टंकको रातो गल्बन्दी सार्वजनिक भयो । (भिडियोसहित)

admin

Rato-galbandi sarika and tanka budhathoki

काठमाडौं,मंसिर-२०।

गायक तथा सङ्गीतकार टंक बुढाथोकी नायिका तथा गायिका सारिका घिमिरेको स्वरमा रहेको नयाँ गीत ‘रातो गल्बन्दी मैले भिरेको, तिम्ले इशारा सुहाको गरेको’ सार्वजनिक भएको छ । यमनाथ मैनालीको शब्द, टंकको सङ्गीत रहेको गीतको भिडियो आज सार्वजनिक भएको हो ।

भिडियो:

सुनिल क्षेत्रीको निर्देशन र कोरियोग्रा्फि रहेको गीतको भिडियोमा सुनिलसँगै अलिसा शर्मा, नेपाली ठिटोज र गायक गायिका फिचरिङ छन् । बुद्ध थापाको छायाँकन, विकाश ज्ञवालीको सम्पादनमा तयार भएको गीतको भिडियो सुन्दर बनेको छ ।

Rato-galbandi2

सारिका घिमिरे नायिका हुँदै पछिल्लो समय गायन क्षेत्रमा पनि चर्चा कमाउँदै आएकि छिन भने चर्चामा रहेका गायक हुन टंक बुढाथोकी । ‘हामीले स्रोता/दर्शकमाझ एउटा राम्रो गीत पस्किने जमर्को गरेका छौ पक्कै पनि स्रोता/दर्शकको रोजाइमा पर्छ होला’ टंक र सारिकाले बताए ।

Rato-galbandi3


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको