Logo
04 Mar 2024    २१ फाल्गुन २०८०, सोमबार

ताजा खबर

प्रतिनिधिसभा बैठक बस्दै काठमाडौंमा फागुन २४ देखि २८ गतेसम्म चेम्बर एक्स्पो २०२४ आयोजना काठमाडौं महानगरकै क्यान्टिनमा बासी खाना, तिराइयो ५० हजार जरिवाना निताको स्वरमा ‘चुप चाप’ (भिडियो) नेपाल स्काउटको अन्तराष्ट्रिय आयुक्तमा देवराज घिमिरे दोश्रो राष्ट्रिय बाल नाटक मेला सुरु

अनुष्काले दिईन गर्भवती नभएको प्रस्टीकरण

admin

Anuska sharma

काठमाडौं,मंसिर-२०।

वलिवुडमा अनुष्का शर्मा आएको १० वर्ष पुग्न लागेको छ । सन् २००८ मा रिलिज भएको चलचित्र ‘रब ने बना दी जोडी’ बाट अनुष्काले बलिउडको दुनियाँमा पाइला राखेकी थिइन् । अनुष्का अहिले भने उनको आफ्नो आउँदै गरेको फिल्म ‘जिरो’ को प्रमोसनमा ब्यस्त छिन् ।

केही समय पहिले अनुष्का गर्भवती भएको खबर बाहिर फिल्मि बजारमा आएको थियो । आफ्नो निजी जीवनबारे खासै नखुल्ने शर्मा यसपटक भने खुलेर प्रस्तुत भएकि छिन् । भर्खरै मात्र अनुष्का फिल्मको प्रमोसनका लागि आफ्नो टिमसँग देखा परेकी थिइन् । एक कार्यक्रमका दौरान उनले आफू गर्भवती नभएको बारे समेत खुलाएकी हुन् ।

उनले भनिन, ‘मलाई थाहा छैन कि यस्ता खबर कहाँबाट आउँछन् । यो बेकारको कुरा हो । तपाईं बिहे लुकाउन सक्नुहुन्छ, तर गर्भवती भएको सक्नुहुन्न ।’ उनले अझै थपिन्, ‘यस्ता समाचारको निकैपटक अभिनेत्रीले सामना गर्नुपर्छ । तर, मेरा लागि अफवाहले कुनै अर्थ राख्दैन ।’ गर्भवती हुनुभन्दा पहिले नै मिडियाले आमा बनाइसक्ने भन्दै उनले मिडियाप्रति व्यंग्य समेत गरिन् । ‘यसले मलाई केही असर गर्दैन । यस्ता खबर सुनेर मलाई हाँसो उठ्छ,’ उनले बताईन् ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको