Logo
19 May 2024    ६ जेष्ठ २०८१, आईतवार

ताजा खबर

‘मिस एण्ड मिसेस ब्युटीफुल नेपाल २०२४’ को पहिलो अडिसन सम्पन्न, दोश्रो जेष्ठ १८ मा मंगलोदय श्रृजनशिल समाजद्वारा आरुघाटको निलकण्ठ आधारभूत विद्यालयलाई शैक्षिक सामाग्री प्रदान युवराज घिमिरेको हत्या आरोपमा सात जना लागुऔषध दुर्व्यसनी पक्राउ प्रतिनिधिसभाको बैठक २ बजेलाई सर्‍यो ललितपुर आगलागी : सञ्जय गरी पनि रहेनन्, एकै परिवारका चारै सदस्यको मृत्यु किर्गीस्तानमा रहेका नेपालीलाई घरबाहिर ननिस्कन आग्रह

अस्ट्रेलियामा अन्धाधुन्ध छुरा प्रहारबाट ६ जनाको हत्या

Reporter

अस्ट्रेलियाको सिड्नीस्थित व्यस्त ब्यापारिक केन्द्रमा एक ब्यक्तिले अन्धाधुन्ध हतियार प्रहार गर्दा ६ जनाको मृत्यु भएको छ । सो घटनामा एक बालकसहित ९ जना घाइते भएका छन् । हतियारधारी ब्यक्तिले सो स्थानमा रहेका सर्वसाधारणलाई अन्धाधुन्ध छुरा प्रहार गरेको बताइएको छ ।

सिड्नीको बोण्डाई जक्सनस्थित वेस्टफिल्ड सपिङ सेन्टरमा भएको सो घटनामा संदिग्ध आक्रमणकारीको भने प्रहरीको गोलि प्रहारबाट मृत्यु भएको छ । आक्रमणकारीले हतियार फ्याक्न नमाने पछि प्रहरीले गरेको जवाफी कारवाहीमा आक्रमणकारीको मृत्यु भएको बीबीसीले जनाएको छ ।

सो क्रममा सपिङ सेन्टरमा रहेका सर्वसाधरणबीच भागदौड मच्चिँदा कैयौं व्यक्ति घाईते भएका छन् । यसैबीच अस्ट्रेलियाका प्रधानमन्त्री एन्थोनी अल्बानिजीले घटना दुखदायी भएको बताउनुभएको छ । प्रहरीले भने घटनाको विस्तृत अनुसन्धान सुरु गरेको जनाएको छ ।

 


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको