Logo
14 Jul 2024    ३१ असार २०८१, आईतवार

ताजा खबर

लागूऔषध कारोबार गरेको आरोपमा मलेसियन महिला पक्राउ पत्रकार अधिकारीलाई राष्ट्रिय पत्रकारिता पुरस्कार एवं सम्मान अमेरिकी पूर्वराष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पमाथि गोली प्रहार नयाँ प्रधानमन्त्रीको नियुक्ति आज, शपथ भोलि प्रधानमन्त्रीमा केपी शर्मा ओलीको नियुक्ति र शपथ आइतबार हुने कांग्रेस र एमालेद्वारा अध्यक्ष ओलीलाई प्रधानमन्त्रीमा नियुक्तिका लागि दाबी पेस

राष्ट्रिय सहकारी विकास बैंकका अध्यक्ष उप्रेती पक्राउ

Reporter

राष्ट्रिय सहकारी विकास बैंकका अध्यक्ष केबी उप्रेती पक्राउ परेका छन्।

उनलाई बुधबार दिउँसो बालाजु क्षेत्रबाट पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी परिसर काठमाडौंका प्रमुखमा एसएसपी वसन्त रजौरेले बताए।

आइडियल यमुना हाम्रो बहुद्देश्यीय सहकारीका सञ्चालक उप्रेतीलाई सहकारीको बचत हिनामिना गरेको अभियोगमा पक्राउ गरेको उनले बताए। करीब २ अर्ब निक्षेप भुक्तानी गर्न नसकेपछि उक्त सहकारीलाई समस्याग्रस्त घोषित गरिएको थियो।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको