Logo
14 Jun 2024    १ असार २०८१, शुक्रबार

ताजा खबर

प्राप्ति श्रेष्ठले पहिरन सफल भईन एसईई प्रिन्सेसको ताज प्रधानमन्त्रीद्वारा ४०० केभीको तेस्रो ठूलो हेटौंडा सबस्टेसन उद्घाटन श्रिया कार्की र विशाल बिष्ट बने मिस्टर एण्ड मिस ग्रेस एसईई पाचौं संस्करणको शिर्ष ताज बिजेता  निर्देशक माधवराज खरेल निर्देशित “मृत्युकोष”को छायाँकन सम्पन्न मानसिक थकान मार्ने प्रतिक्षालय हो मुस्ताङ्ग ताप्लेजुङमा पहिरोमा परी एकै परिवारका चार जनाको मृत्य

जंगली हात्तीको आक्रमणबाट उदयपुरमा एकको मृत्यु

admin

elephant attack on udayapur

काठमाण्डौ, मंसिर २७ ।
कोशी टप्पु बन्यजन्तु आरक्षबाट बाटो भड्केर आएको जंगली हात्तीको आक्रमणबाट बुधबार साँझ उदयपुरको बेलका नगरपालिकामा एक जनाको मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा बेलका कै स्थानीय बुद्धिमान मगर रहेका छन् ।

घर नजिकैको लेमन ग्रास चोक पूर्वतर्फ गोठालो जाने क्रममा मगरलाई हातीले अक्रमण गरेको थियो ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय उदयपुरका प्रहरी नायव उपरीक्षक अर्जुन रानाभाटले सुनसरी र उदयपुरको सीमामा घटना घटेकोले सुनसरी जिल्लाको प्रहरी आउँदै गरेको र ईलाका प्रहरी कार्यालयबाट समेत प्रहरी घटना स्थल तर्फ खटाइसकेको जनाए ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको