Logo
04 Mar 2024    २१ फाल्गुन २०८०, सोमबार

ताजा खबर

प्रतिनिधिसभा बैठक बस्दै काठमाडौंमा फागुन २४ देखि २८ गतेसम्म चेम्बर एक्स्पो २०२४ आयोजना काठमाडौं महानगरकै क्यान्टिनमा बासी खाना, तिराइयो ५० हजार जरिवाना निताको स्वरमा ‘चुप चाप’ (भिडियो) नेपाल स्काउटको अन्तराष्ट्रिय आयुक्तमा देवराज घिमिरे दोश्रो राष्ट्रिय बाल नाटक मेला सुरु

करणको फिल्म शुद्धिमा प्रभासले खेल्ने पक्का

admin

prabhash on shuddi

काठमाडौं, पुस-६ ।

बलिवूड निर्देशक करण जोहार उनको नयाँ फिल्म ‘शुद्धि’का लागि पछिल्लो तीन वर्षदेखि काम गरिरहेका छन् । फिल्मको मुख्य अभिनेताका लागि ऋतिक रोशनदेखि सलमान खानसम्मको नाम बाहिर आएको थियो पछि गएर वरुण धवन पनि यस फिल्मसँग जोडिए ।

तर, करणको फिल्मको विषयवस्तु यति गह्रौँ थियो कि कसैले चुनौती स्वीकार गर्नै सकेनन् । अ्हिले अन्तिममा सो फिल्ममा प्रभासले अभिनय गर्ने कुरा पक्का भएको भारतीय मिडियाले उल्लेख गरेका छन् । बाहुबली सिरिजबाट एकाएक चर्चाको शिखरमा पुगेका प्रभासको आउन लागेको नयाँ फिल्म ‘साहो’ हो । फिल्म ‘साहो’ आउने अगस्टमा रिलिज हुँदै छ । यो फिल्म हिन्दी भाषामा पनि एकसाथ आउँदै छ । शुद्धि नै प्रभासको लागि बलिउड डेब्यु फिल्म हुने जनाइएको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको