Logo
25 May 2022    ११ जेष्ठ २०७९, बुधबार

ताजा खबर

सरिला,सुशान्त,ईछिङ्ना र जस्मिन यो वर्षको ‘नेपाल चिल्ड्रेन आईकन’ घोषित २५ वटा आवश्यक सेवामा हडताल गर्न निषेध काठमाडौं महानगरको मेयरमा बालेनको जित सुनिश्चित राष्ट्रिय टिमको कप्तानमा नवयुग श्रेष्ठ नियुक्त थप तीन देशमा मङ्कीपक्स भाइरस अमेरिकाको एक विद्यालयमा गोली चल्दा १८ जनाको मृत्यु

नेपाली काँग्रेसले आज देशभर विभिन्न कार्यक्रम गरी ४३ औं राष्ट्रिय एकता दिवस मनाउँदै

admin १६ पुष २०७५, सोमबार ०५:२३ मा प्रकाशित

nepali congress rashtiya melmilap divas

काठमाडौं, पुस-१६ ।

आज देशभर विभिन्न कार्यक्रम गरी नेपाली काँग्रेसले ४३ औं राष्ट्रिय एकता तथा मेलमिलाप दिवस मनाउँदैछ जसको तयारीको लागि पार्टीले ७७ वटै जिल्लामा केन्द्रीय प्रतिनिधि तोकेको छ ।

विश्वेश्वरप्रसाद कोइराला, गणेशमान सिंह र अन्य शीर्ष नेताहरु २०३३ साल पौष १६ गते आठ वर्ष लामो निर्वासन अन्त्य गरी स्वदेश फर्किएको दिनको सम्झनामा काँग्रेसले यो दिनलाई राष्ट्रिय एकता तथा मेलमिलाप दिवसको रुपमा मनाउँदै आएको छ ।

राष्ट्रिय एकता तथा मेलमिलाप दिवसको अवसरमा आमसभा, गोष्ठी, र्याली, कोणसभा लगायतका विभिन्न कार्यक्रम गर्न काँग्रेसले केन्द्रीय प्रतिनिधिलाई खटाएको छ ।

राष्ट्रिय एकता तथा मेलमिलाप दिवसको अवसरमा आज काठमाडौमा हुने कार्यक्रममा सभापति शेरबहादुर देउवाले सम्बोधन गर्ने कार्यक्रम रहेको छ । त्यसैगरी पार्टीका अर्का नेता रामचन्द्र पौडेलले गोरखामा हुने कार्यक्रममा सम्बोधन गर्ने कार्यक्रम रहेको जनाइएको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको