Logo
14 Jul 2024    ३१ असार २०८१, आईतवार

ताजा खबर

प्रधानमन्त्रीमा केपी शर्मा ओलीको नियुक्ति र शपथ आइतबार हुने कांग्रेस र एमालेद्वारा अध्यक्ष ओलीलाई प्रधानमन्त्रीमा नियुक्तिका लागि दाबी पेस भाडाका गाडीमा टिकट सिस्टम अनिवार्य नेपाल इन्जिनियरिङ कलेजमा खेलकुद सप्ताह सुरु पहिरोले गोरखा–आँबुखैरेनी सडक अवरुद्ध पहिरोमा बेपता मध्ये १४ यात्रुको नाम सार्वजनिक

योजनाको “यसपालीको तिजमा” सार्वजनिक (भिडियो सहित)

admin

काठमाडौं/गायिका योजना पुरीले ‘यसपालीको तीजमा’ गीतको भिडियो सार्वजनिक गरेकी छिन् । कृष्ण पौडेलको शब्द, गौरब दपर्णको संगित र कुशल सिंहको संगित संयोजन रहेको छ । गायिका पुरीले पहिलो पटक आफ्नो बहिनी बिजेता पुरीलार्इ समेत भिडियोमा अभिनय गराएकी  छिन् । निर्देशक फराज अर्पणले भिडियोलाई निर्देशन, छायांकन र सम्पादन गरका छन् भने नृत्य निर्देशन मनिष थापाको रहेको छ । गायिका योजनाको यस अघि ए शिबजी..नाचौन जस्ता चर्चित तीज गितहरु श्रोता दर्शक माझ आइसकेका छन् ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको