Logo
30 Sep 2023    १३ आश्विन २०८०, शनिबार

ताजा खबर

गायक टीका मगरको ‘बज्यैको बुलाकी’सार्वजनिक (भिडियो ) पेट्रोलियम पदार्थमा फेरि मूल्यवृद्धि,ग्यास सिलिण्डरमै २१५ ले बढ्यो सरकार र आन्दोलनरत चिकित्सकबीच सहमति, आन्दोलन फिर्ता होस्टेलमा झुन्डिएको अवस्थामा मृत भेटिए ८ बर्षिय बालक, विद्यालयमा तोडफोड र आगजनी मुलुकको अर्थतन्त्रमा क्रमिक सुधार भइरहेको अर्थमन्त्री महतको दाबी समाजवादी महिला संघले गर्यो आफ्ना सांसदहरुलाई सम्मान

गायक उजन नेम्बाङको “मायाको खेल” सार्वजनिक

admin

गौरदहको बजारैमा,पोखराको तालैमा जस्ता गीत हरु गाएर नेपाली सांगीतिक क्षेत्रमा स्थापित भएका गायक उजन नेम्बाङको “मायाको खेल”शिर्शक गीतको म्युजिक भिडियो भर्खरै सामाजिक सन्जाल यु-ट्युब मार्फत सार्वजनिक भएको छ। उक्त गीतलाई ढाका टोपी नेपाल नामक यु-ट्युब ले निर्माण गरेको हो भने सोही च्यानल बाट सार्बजिनिक गरिएको छ।”मायाको खेल”गीतलाई राजु बाबु श्रेष्ठले लेखेका छन। ताङ्साङ नेम्बाङ को संगीत रहेको उक्त गीतलाई बाङ्लादेशी चर्चित गीतारिस्ट तथा अरेन्जर अभिजित चक्रवर्तिको अरेन्जगीतार वर्क गरेका छन।
गायक उजन नेम्बाङ स्वयमले निर्देशन् गरेको यो म्युजिक भिडियोमा अहिले समाजमा धेरै परिवार भित्र घटिरहेका बिसंगतीलाई भिडियोमा समेटेर सानो सन्देश दिने कोशीस गरेका छन।मोडलद्वय प्रिया रानी लामा,द्रिस्य सुबेदी र रवी शर्मा को जिबन्त अभिनय रहेको यस भिडियोमा अर्जुन तिवारीको छायान्कन रहेको छ भने निशान घिमिरेले सम्पादन गरेका छन।भिडियोको छायान्कन हेल्पिङ हेन्ड्स पोलीक्लिनिक मैतिदेबी,मेट्रो लन्च एन्ड बार बागबजार र कपन विलेज रिसोर्टमा गरिएको छ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको