Logo
05 Feb 2023    २२ माघ २०७९, आईतवार

ताजा खबर

नेपाली चर्चित रक ब्यान्ड MT.8848 को ‘सम्पत्ति’मा एलिश राई र स्मृती श्रेष्ठ(भिडियो) श्री स्वस्थानी ब्रत आज समापन गरिंदै राष्ट्रिय सभा उपाध्यक्षको मनोनयन आज नेपालको पहिलो गभर्नर हिमालय समशेर राणाको ९६ वर्षको उमेरमा निधन परराष्ट्रमन्त्री पौड्यालद्वारा श्रीलङ्काका राष्ट्रपतिसँग भेटवार्ता नेपाल–भारत बीचको सम्बन्ध अलौकिक र पुरानो

गायक लाक्पा शेर्पा गित बजारमा

admin

गायक लाक्पा शेर्पा को नयाँ गीत तिमिलाइ सम्झी तिम्रो चित्र कोरि बोलको गीत सार्वजनिक भएको छ। उक्त गीतमा शब्द तथा आवाज लाक्पा शेर्पा को रहेको छ भने गीतको एरेन्ज बुध शयामी गरेका हुन। एस गीतको भिडियो मोहनराज अधिकारिले निर्देशन् गरेका हुन। .अमृत सुनुवार छायाङ्कन रहेको भिडियोलाई .माधब बेलबासे ले सम्पादन गरेका हुन। भिडियोमा रन्जित पौडेल र प्रतीक्षा खड्का को अभिनय रहेको छ। पछिल्लो समय म्युजिक भिदियो मा दर्सक हरुको मन जित्न सफल मोडेल तथा सन्चार्कर्मी रन्जित को अभिनय सबले रुचायको छ


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको