“मोहोर माना घ्यु बजारमा” माग बढ्दो छ.. (भिडियो सहित)

महिलाहरुको महान चाड तिज आउन केहि दिन मात्र बाकि हुदा तिज गितहरुको भिडियो निर्माण हुने क्रम बढ्दो छ । बजारमा तिज गितहरुको अडियो विमोचन र भिडियो रिलिज प्राय हरेक जसो दिन हुन थालेका छन् , यसै बीच लोक गायक तोप शाही समुन्द्रको लय शब्द मा मौलिक तिज गित मोहोर मान घ्यु बजारमा आयको छ , जसमा तोप शाही समुन्द्र र निर्मला शाही समुन्द्र को स्वर रहेको छ , तन बुढो भए पनि मन बुढो हुदैन भन्ने भाव मा बनेको यो गित को भिडियो लाई थुप्रै म्युजिक भिडियो र चलचित्र निर्देशन गरेका शिव शर्मा ले निर्देशन गरेका छन् , गीतको मर्म लाई मर्न नदिई भिडियो मा कमेडी र नृत्य लाई बिशेष महत्व दिएको शिवले बताए , यस्तै गित र भिडियो निकै राम्रो बनेकोले आफु यस गितबाट निकै आशावादी रहेको गायक तोप शाही ले जानकारी दिए , भिडियोमा चर्चित कलाकार तथा हाक्काहाक्की टेलिचलचित्रका विभिन्न कलाकारहरुको अभिनय रहेको छ । गित हिमासंझौता डिजीटल को युट्युब च्यानल बाट सार्वजनिक भएको छ । भिडियो हेर्नुहोस :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *