Logo
14 Apr 2024    २ बैशाख २०८१, आईतवार

ताजा खबर

भारतले नेपाललाई दियो ३५ एम्बुलेन्स र ६६ स्कुल बस लिंग परिवर्तन गरेकाले मागे तेस्रोलिंगीको नागरिकता नयाँ बर्षको दिन नुवाकोटमा माङ्चेभुमे जात्रा ‘अब २४ सै घण्टा काठमाडौँ जाग्छ’: प्रमुख कार्यकारी अधिकृत परियार उत्पादन श्रमसँग शिक्षा जोड्न आवश्यक : प्रेम सुवाल इजरायलमाथि इरानको ड्रोन आक्रमण

राज सर्गमको नयाँ म्युजिक भिडियो ‘सम्झना आँखैमा ’ सार्वजनिक

admin

राज सर्गम ले हालै आफुले गाएको एउटा नयाँ गीतको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक गरेका छन् ।

मार्मिक अनी सान्दर्भिक संगीत एवं रचना रहेको गीत ‘सम्झना आँखैमा ’ मा राज सर्गमले आफ्नो स्वर भरेका छन् ।

गणेश चौधरिले एरेञ्ज गरेको उक्त गीतको म्युजिक भिडियोमा नारायण गुरुङ, बिपन राउत , दुई बर्षाको सानो बालक वङेल स्याङ्देन र बिरु स्याङ्देन ले अभिनय गरेका छन् भने यस गीतको को निर्देशन , छायाँकन तथा इडिटिङ दीपक बोम्जन्ले गरेको हो ।

VH VIDEO PRODUCTION HOUSE NEPAL द्वारा बनेको यो भिडियो HILIGHTS NEPAL ले बजारमा ल्याउने काम गरेको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको