Logo
28 Feb 2024    १६ फाल्गुन २०८०, बुधबार

ताजा खबर

सरकारसमक्ष मिटरब्याज पीडितको ६ बुँदे माग प्रस्तुत प्रभु बैंकका डेपुटी सीईओ मनोज न्यौपाने पक्राउ नेशनल मेडिकल कलेजद्वारा आयोजित निःशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट २१ सय बढी बिरामी लाभान्वित यार्चागुम्बाको निर्यात दोब्बरले बढ्यो दूधको भुक्तानी तुरून्तै दिन प्रधानमन्त्रीको निर्देशन कृष्ण कँडेलविरूद्ध यौन दुर्व्यवहारको मुद्दा दर्ता

हिमांशु रायमाझीकाे शव्दमा सन्तोस परियारकाे ‘मेरी आमा’ बाेलकाे गीत सार्बजनिक (भिडियो सहित)

admin

meri aama

काठमाडौं— २८, माघ ।

लामाे समयदेखि संगीतमा सक्रिय हिमांशु रायमाझीकाे शव्दमा गायक सन्तोस परियारकाे “मेरी आमा” बाेलकाे गीत सार्वजनीक भएकाे छ।

गीतमा स्वर र संगीत सन्तोष परियारकाे नै रहेकाे छ। संगीत संयाेजन प्रसन परियारले गरेका छन् । गीतमा फराज अर्पणकाे छायांकन रहेकाे छ। रश्मि भट्ट, स्याम राेक्का, विशाल थापा, हिमांशु रायमाझी र स्वयम् सन्तोस परियारकाे नै अभिनय रहेकाे छ।

भिडियाे व्यवस्थापन बिक्रम तामाङ्गले गरेका छन् भने अहिलेका ब्यस्त निर्देशक दिलिप समनकाे निर्देशन रहेकाे छ। याे भन्दा अघि गायक सन्तोस परियारकाे महल र याे जुनीमा भन्ने गीत बजारमा आई सकेकाे छ। रायमाझीले पनि चर्चित गायक कमल खत्री र नेपालआईडल बुद्ध लामाकाे स्वरमा आफ्नाे गीत निकालि सकेकी छिन्। मेरीआमा गीतले दर्शक स्राेताकाे मन जित्ने कुरामा निर्माण पक्ष विस्वस्त छ।

भिडियोः


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको