Logo
01 Feb 2023    १८ माघ २०७९, बुधबार

ताजा खबर

विश्व कायस्थ कन्फ्रेन्सको दोस्रो स्थापना दिवस:वृद्धाश्रमलाई विभिन्न सहयोग कामना सेवा विकास बैंकका सिईओ बस्नेतसहित ४ जना पक्राउ भारतबाट बढेर आयो इन्धनको भाउ माओवादी केन्द्रको स्थायी कमिटि बैठक स्थगित खेर जाँदै ४० लाख ‘डोज’ खोप सन्दीप लामिछानेमाथि लगाइएको निलम्बन फुकुवा

मिस हेरिटेज क्विन २०१७ को तालिम शुरु, फिनाले भाद्र ७ मा

admin

काठमाडौं । राजधानीमा गत असार १७ गते देखि मिस हेरिटेज क्विन २०१७ प्रतियोगिताको तयारी भैरहेको छ । कला,संस्कृति एवं सम्पदाको संरक्षण गर्ने उद्देश्यले सो प्रतियोगिताको अयोजना हुन लागेको हो । असार १७ देखि आवेदन फाराम खुल्ला भएको भएको उक्त प्रतियोगिताको अडिसन यहि श्रावण १४ गते शनिवार सम्पन्न भएको छ । जुजुवा लौन्ज बार दरवारमार्गमा भएको अडिसनमा आवेदक ईच्छुक प्रतियोगिहरुको उत्साहजनक सहभागिता रहेको थियो ।

प्रतियोगीहरुलाई श्रावण १७ गते बाट तालिम प्रदान गरिने आयोजक समितिका रवि तामागंले जानकारी दिनुभयो।
युथ क्रियशन नेपालले आयोजना गरेको उक्त प्रतियोगीतामा व्यक्तिको वाहिरी आवरणलाइ भन्दा वर्तमान समयमा लोप हुदै गएका परम्परागत कला संस्कृतिलाई बढी प्राथमिकता दिईने आयोजक समितिका बिनोद लामाले बताउनु भयो ।
प्रतियोगितामा सहभागी हुनको लागि १६ देखि २५ वर्ष सम्मको उमेर तोकिएको छ । सहभागीहरुको वाक्लो र उत्साहितपूर्ण उपस्थिति रहेको यस प्रतियोगिताको फाइनल राष्ट्रिय नाचघर जमलमा भाद्र ७ गते हुने आयोजक समितिले जनाएको छ । अडिसनमा छानिएका प्रतियोगिहरुका साथमा आयोजक समितिले सामाजिक कार्यहरु पनि गर्दै आईरहेको छ । सो क्रममा स्वम्भुमा निःशुल्क पानी वितरण गरेको जानकारी आयोजक संस्थाकी अर्का सदस्य एन्जीला वाइबाले वताउनु भयो साथै प्रत्येक हप्ता सामाजिक कार्य सक्रिय हुने क्रममा यस हप्ता शनिवार वागमती सरसफाई अभियानमा सहभागी हुने आयोजक समितीका अर्का सदस्य शिल्पा लामाले बताईन ।

Ms Heritage

लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको