Logo
04 Mar 2024    २१ फाल्गुन २०८०, सोमबार

ताजा खबर

काठमाडौंमा फागुन २४ देखि २८ गतेसम्म चेम्बर एक्स्पो २०२४ आयोजना काठमाडौं महानगरकै क्यान्टिनमा बासी खाना, तिराइयो ५० हजार जरिवाना निताको स्वरमा ‘चुप चाप’ (भिडियो) नेपाल स्काउटको अन्तराष्ट्रिय आयुक्तमा देवराज घिमिरे दोश्रो राष्ट्रिय बाल नाटक मेला सुरु रुसबाट स्वदेश फर्किन २४४ जनाको निवेदन

ट्रम्प र किम बीच दोस्रो शिखर वार्ता आज शुरु हुँदै

admin

डोनल्ड ट्रम्प र किम जोङ

काठमाडौं— फागुन १५।

उत्तर कोरियाली नेता किम जोङ–उन र अमेरिकी राष्ट्रपति डोनल्ड ट्रम्प बीच दोस्रो शिखर वार्ता आज हुँदैछ ।

दोस्रो शिखर वार्ताको लागि अमेरिकी राष्ट्रपति ट्रम्प हिजो साँझ भियतनामको हनोइ पुगेका छन् भने यसअघि उत्तर कोरियाली नेता किम तीन दिनको रेलयात्रापछि हिजो बिहान हनोइ पुगेका थिए । किमका साथमा उनकी बहिनी किम यो जोङ र उनका प्रमुख सहयोगी पूर्व जनरल किम योङ चोल पनि रहेका छन् ।

किम र ट्रम्पबीचको दोस्रो ऐतिहासिक वार्ता दुई दिनसम्म चल्ने बताइएकोछ ।

गत वर्ष सिंगापुरमा भएको पहिलो वार्ताका क्रममा भएका सहमति कार्यान्वयनको समीक्षा र परमाणु निःशस्त्रीकरणका बारेमा आज हुने वार्तामा विस्तृत छलफल हुने बताइएको छ ।

(एजेन्सी)


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको