Logo
28 Feb 2024    १६ फाल्गुन २०८०, बुधबार

ताजा खबर

सरकारसमक्ष मिटरब्याज पीडितको ६ बुँदे माग प्रस्तुत प्रभु बैंकका डेपुटी सीईओ मनोज न्यौपाने पक्राउ नेशनल मेडिकल कलेजद्वारा आयोजित निःशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट २१ सय बढी बिरामी लाभान्वित यार्चागुम्बाको निर्यात दोब्बरले बढ्यो दूधको भुक्तानी तुरून्तै दिन प्रधानमन्त्रीको निर्देशन कृष्ण कँडेलविरूद्ध यौन दुर्व्यवहारको मुद्दा दर्ता

हिमालयन इन्टरनेशनल नेपाली म्यूजिक अवार्डमा शान्ताले जितिन ‘सर्वोत्कृष्ट नायिका(तामाङ्ग चलचित्रतर्फ)’को अवार्ड

admin

model shanta tamang

काठमाडौँ —फागुन १९।

हिमालयन इन्टरनेशनल नेपाली म्यूजिक अवार्डको सर्वोत्कृष्ट तामाङ्ग चलचित्रको नायिका तर्फको अवार्ड नायिका शान्ता तामाङ्गले प्राप्त गरेकी छिन । हिमालकी रानी चलचित्रबाट उनले उक्त अवार्ड हात पार्न सफल भएकी छिन । राजधानीमा सम्पन्न भएको उक्त अवार्ड पाए पछि खुशीले यसको श्रेय चलचित्रमामा आवद्ध सम्पूर्णलाई दिएकी छिन । चलचित्र धादिङ्ग, नुवकोट तथा रसुवाको विभिन्न रमणीय र विकट स्थानम छायांकन गरिएको थियो ।

समाजसेवा सक्रिय शान्ता पेशाले पर्यटन व्यबसायी समेत हुन भने मिसेस गुरुङ्ग तथा मिसेस तामाङ्ग जस्ता लोकप्रिय ईभेन्टको आयोजक समेत हुन । एस के ईन्टरटेन्मेन्टकी प्रमुख शान्ता अभिनित चलचित्र हिमालकी रानीको च्यारीटी शो को प्रर्दशन देशका विभिन्न शहरमा भएको थियो भने नायिका शान्ताको अभिनयको खुलेरै सवैले प्रशंसा गरेका थिए ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको