Logo
04 Feb 2023    २१ माघ २०७९, शनिबार

ताजा खबर

नेपाल–भारत बीचको सम्बन्ध अलौकिक र पुरानो रबिन्द्र आशिष ‘शैली’को ‘चिउरा भटमास’ सार्वजनिक (भिडियो) नेपाल एयरलाइन्सको टिकट अनलाईनबाट काट्न सकिने सामाजिक सुरक्षामा झण्डै चार लाख श्रमिक समेटिए मलेसियाका गृहमन्त्री नेपाल आइपुगे सुनको मूल्यमा नयाँ रेकर्ड

शान्ता भईन “हिमालकी रानी” (भिडियो सहित)

admin

काठमाडाैं । सबैको पर्खाइमा रहेको चलचित्र हिमालकी रानीको भिडियो सार्वजनिक भएको छ । अडियोबाटै सर्बाधिक लोकप्रिय कमाइसकेको अहिलेको चर्चित तथा ब्यस्त गायिका मेलिना राईको आवाजमा रहेको जान्छु काठमाडौं गीतको भिडियो सार्वजनिक भएको हो । गीतलाई रोशन फ्युबाले शब्द सगीत भरेका छन् ।

हिमाली भेगमा बसोबास गर्ने तथा त्यहाँबाट दुर्गम गाउँ, हिमालको कुहिरोभित्र लेकबेंशी गर्दै जीवन बिताउनेहरूको कथा छर्लङ्ग हुनेछ । त्यस्तै हिमालकी एक चेलीको यथार्थ कथालाई चलचित्रले केन्द्रभागमा राखेको बताइएको छ । रोशन फ्युबा तामाङद्वारा निर्देशित चलचित्रलाई ल्हाप्साङकार्पाे म्युजिक सेन्टर प्रा.लि.ले प्रस्तुत गर्ने भएको छ । आउँदो दशैंको सेरोफेरोमा देश तथा विदेशमा पनि रिलिज गरिने भएको फ्युबाले जानकारी गराएको हो ।

चलचित्रमा अभिनेता एवम् क्याप्टेन विजय लामा र स्थानीय कलाकारहरू प्रदिप फ्युबा, शान्ताकुमारी तामाङ ( फस्र्ट रनर अफ मिसेस आइकन २०१५), प्रकाश वाईबा, लक्ष्मी घिसिङ, मर्नेन वाईबा, मिग्मार घले (स्योप्ता), कान्छा लामा, गोम्बो तामाङ, गा घले जयवीर तामाङ र महेन्द्र तामाङलगायतले अभिनय गरेका छन् । निर्देशक फ्युबा तामाङको कथा, पटकथा, सम्वाद र गीत रचना तथा संगीत चलचित्रमा रहेको छ भने प्रकाश वाईबाले छायाङ्कन गरेका छन् ।

बहुप्रतिभाकी धनी शान्ताको उत्कृष्ट अभिनय रहेको भिडियोमा हिमालका मनोरम दृश्यहरु देख्न सकिन्छ । हाल मिसेस गुरुगं २०१७ को तयारीमा रहेकी शान्तालाई हिमालकी रानीको संज्ञाको रुपमा चित्रण गरिएको छ ।

भिडियो :


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको