Logo
28 Nov 2023    १२ मंसिर २०८०, मंगलवार

ताजा खबर

दुर्गा प्रसाईंका स्वकीय सचिव पक्राउ सुनको मूल्य हालसम्मकै उच्च देशभरीका कारागारमा योग शिविर चलाइने काठमाडौं महानगरपालिका को सडक तथा नदी किनारमा आगो बाल्न निषेध इजरायल र हमास बीच युद्धविराम दुई दिन थप, के छुट्लान विपिन जाेशी? लोकसेवा आयोगको सबैभन्दा धेरै परीक्षा दिने सर्लाहीका, नाम निकाल्ने गुल्मीका

पत्रकार गीता अधिकारी सम्मानित

admin

काठमाण्डौँ – नेपाल चलचित्र युवा मञ्चले पत्रकार गीता अधिकारी र समाजसेवी आशा सुब्बालाई सम्मान गरेको छ । राजधानीमा एक कार्यक्रमको आयोजनाबीच विगत लामो समयदेखि पत्रकारिता मार्फत समाजमा योगदान पुर्याएको भन्दै गीता अधिकारी र समाजसेवी आशा सुब्बालाई सम्मान गरेको हो । उनीहरुलाई महिला बालबालिका तथा समाज कल्याण मन्त्रि आशा कोइरालाले सम्मान गरेकी थिइन् ।
कोइरालाको प्रमुख आतिथ्यमा भएको उक्त सम्मान कार्यक्रममा मञ्चका अध्यक्ष दिनेश लिङदेनद्वारा निर्देशन तथा निर्माण गर्न लागिएको सामाजिक चलचित्र ‘शान्ति’को शुभमुहुर्त पनि गरिएको थियो । कार्यक्रम नेपाल चलचित्र युवा मञ्च र फाल्गुनन्द लिङदेन फिल्मस प्रा.लि.को संयुक्त आयोजनमा गरिएको गरिएको थियो ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको